Ing. Katarína Legényová
Aktívny · Bratislava - Petržalka · podniká od 2026 · menej než 1 rok
Čo robí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2026Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 17. 10. 2026 o 14:44
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
Ing. Katarína Legényová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ing. Katarína Legényová (IČO 57775826), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaný od 1. 8. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Financie a závierky Ing. Katarína Legényová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Ing. Katarína Legényová?
Peniaze od štátu: Ing. Katarína Legényová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Ing. Katarína Legényová
Dátum vzniku Ing. Katarína Legényová je 1. 8. 2026.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-369271
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ing. Katarína Legényová
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Ing. Katarína Legényová v odvetví umelecké a zábavné činnosti
Ing. Katarína Legényová je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 258 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Bratislava - Petržalka
Ing. Katarína Legényová má miesto podnikania v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Ing. Katarína Legényová: IČO, sídlo a základné údaje
Ing. Katarína Legényová (IČO 57775826) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Začiatok podnikania je 1. 8. 2026, podniká menej ako rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039) |
| Vznik | 1. 8. 2026 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ing. Katarína Legényová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ing. Katarína Legényová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ing. Katarína Legényová
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie37výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas301 zmlúv za 3 roky · 2 330 308 € · naposledy 13. 10. 2026fyzická osoba225 zmlúv za 3 roky · 8 456 € · naposledy 14. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska152 zmlúv za 3 roky · 2 465 622 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 601 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Bratislava V
Nové Hubice, s.r.o.ZEMONT s. r. o.MB-Lights, spol. s r. o.VAVO s.r.o.Sport-point, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.