Ing. Oľga Dominová
Aktívny · Horná Lehota · podniká od 2026 · menej než 1 rok
Čo robí
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2026Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 20. 9. 2026 o 21:20
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026
Tržby a zisk
Ing. Oľga Dominová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ing. Oľga Dominová (IČO 57772487), sídlo Horná Lehota, je v registri zapísaný od 23. 7. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026).
Financie a závierky Ing. Oľga Dominová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Ing. Oľga DominováNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
9,7 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Ing. Oľga Dominová?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ing. Oľga Dominová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Ing. Oľga Dominová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Ing. Oľga DominováNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Ing. Oľga Dominová
Dátum vzniku Ing. Oľga Dominová je 23. 7. 2026.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 530-15435
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ing. Oľga Dominová
V registri je zapísaných 8 predmetov podnikania, teda čo Ing. Oľga Dominová smie robiť.
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ing. Oľga DominováNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Ing. Oľga DominováNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
104,3 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Ing. Oľga Dominová v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Ing. Oľga Dominová je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 212 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dolný Kubín ›
Miesto podnikania: Horná Lehota
Ing. Oľga Dominová má miesto podnikania v obci Horná Lehota, okres Dolný Kubín. V obci Horná Lehota je 75 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 429.
Horná Lehota: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
Diery na trhu v okrese firmy Ing. Oľga DominováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Ing. Oľga Dominová: IČO, sídlo a základné údaje
Ing. Oľga Dominová (IČO 57772487) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horná Lehota, okres Dolný Kubín. Začiatok podnikania je 23. 7. 2026, podniká menej ako rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Vznik | 23. 7. 2026 |
| Obec | Horná Lehota |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Horná Lehota
Ing Emília FranekováEKOWALK spol. s r.o.Ing. Zuzana KozáčikováDiana GrexováObec Horná LehotaTJ Družstevník Horná LehotaPozemkové spoločenstvo urbáru a pasienkov…Pavol HladekHorná Lehota v číslach ›
Ďalšie časti profilu
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ing. Oľga DominováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
6,6 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Stráženie firmy Ing. Oľga Dominová a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.