VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bazošík s. r. o.

Vranov nad Topľou · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk

Bazošík s. r. o.: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhumenej než 1 rok
zmluvy so štátom0

Bazošík s. r. o. (IČO 57674345), sídlo Vranov nad Topľou, je v registri zapísaná od 14. 7. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Bazošík

Podľa Registra právnických osôb koná za Bazošík 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci Bazošík

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Bazošík
Podiely spoločníkov na vkladoch Bazošík Rastislav Čižmarik 64,0 %, Ing. Peter Obešter 18,0 %, Matej Benko 18,0 %. Spolu 5 000 €. Rastislav Čižmarik: 3 200 €, 64,0 %Ing. Peter Obešter: 900 €, 18,0 %Matej Benko: 900 €, 18,0 %64,0 % najväčší podiel
  • Rastislav Čižmarik64,0 %
  • Ing. Peter Obešter18,0 %
  • Matej Benko18,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rastislav Čižmarikod 14. 7. 2026 3 200 €64,0 %
Ing. Peter Obešterod 14. 7. 2026 900 €18,0 %
Matej Benkood 14. 7. 2026 900 €18,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Financie a závierky Bazošík

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Bazošík?

Peniaze od štátu: Bazošík

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Bazošík

Dátum vzniku Bazošík je 14. 7. 2026.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53027/P

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bazošík

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Výroba krmív a kŕmnych zmesí
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba koksu a rafinovaných produktov
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  • Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Záložne
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
  • Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Verejné obstarávanie
  • Vedenie účtovníctva
  • Finančný lízing
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Bazošík v odvetví administratívne a kancelárske služby

Bazošík je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 339 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Vranov nad Topľou339aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Vranov nad Topľou ›

Sídlo Bazošík: Vranov nad Topľou

Bazošík sídli na adrese Čemernianska 192, 093 03 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 639 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 039. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vranov nad Topľou3 639aktívnych
Subjektov v okrese Vranov nad Topľou10 039aktívnych
V tom istom odvetví339okres Vranov nad Topľou
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›

Bazošík: IČO, sídlo a základné údaje

Bazošík s. r. o. (IČO 57674345) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 14. 7. 2026, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Rastislav Čižmarik.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 7. 2026
ObecVranov nad Topľou
OkresOkres Vranov nad Topľou
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Bazošík

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bazošík

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bazošík

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Vranov nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 465 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

O.K. s.r.o.CODEUPP s.r.o.BERRIBE s. r. o.CODEUPP DIGITAL s.r.o.Pokebid s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou

STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Vranov nad Topľou

Panáček s.r.o.Rozmarín Medical, s.r.o.IZA STAVEBNINY s.r.o.Paľko spol. s r.o.RG-DEL s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk