ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mgr. art. Richard Návarka

Orovnica · Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Mgr. art. Richard Návarka: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podnikámenej než 1 rok
zmluvy so štátom0

Mgr. art. Richard Návarka (IČO 57632529), sídlo Orovnica, je v registri zapísaný od 13. 5. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Mgr. art. Richard Návarka: IČO, sídlo a základné údaje

Mgr. art. Richard Návarka (IČO 57632529) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Orovnica, okres Žarnovica. Dátum vzniku je 13. 5. 2026, podniká 0 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Mgr. art. Richard Návarka

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Mgr. art. Richard Návarka smie robiť.

  • Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien
  • Pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Mgr. art. Richard Návarka v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

Mgr. art. Richard Návarka je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien. V okrese Žarnovica je v tomto odvetví 160 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žarnovica160aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Žarnovica ›

História Mgr. art. Richard Návarka

Dátum vzniku Mgr. art. Richard Návarka je 13. 5. 2026.

  1. Začiatok podnikaniaSamostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri · 997655

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Orovnica

Mgr. art. Richard Návarka má miesto podnikania v obci Orovnica, okres Žarnovica. V obci Orovnica je 85 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 843.

Subjektov v obci Orovnica85aktívnych
Subjektov v okrese Žarnovica3 843aktívnych
V tom istom odvetví160okres Žarnovica

Orovnica: obyvatelia a dáta ›Okres Žarnovica ›Adresár firiem v okrese Žarnovica ›

Údaje z registra
Obchodné menoMgr. art. Richard Návarka
Sídlo966 52 OrovnicaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vOrovnica – evidencia SHR, Orovnica, 997655Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 01:15.
Registrové údaje firmy
Právna formaSamostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111)
Vznik13. 5. 2026
ObecOrovnica
OkresOkres Žarnovica
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk