Bc. Lucia Mikúšová
Aktívny · Oreské · podniká od 2026 · menej než 1 rok
Čo robí
- Chov ostatného dobytka a byvolov
- Chov hospodárskych zvierat
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2026Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 19. 10. 2026 o 11:07
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026
Tržby a zisk
Bc. Lucia Mikúšová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Bc. Lucia Mikúšová (IČO 57611637), sídlo Oreské, je v registri zapísaný od 1. 5. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).
Financie a závierky Bc. Lucia Mikúšová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Bc. Lucia Mikúšová?
Peniaze od štátu: Bc. Lucia Mikúšová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Bc. Lucia Mikúšová
Dátum vzniku Bc. Lucia Mikúšová je 1. 5. 2026.
- Začiatok podnikaniaSamostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri · 997357
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1084411889
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bc. Lucia Mikúšová
- Chov ostatného dobytka a byvolov
- Chov hospodárskych zvierat
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.
Bc. Lucia Mikúšová v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Bc. Lucia Mikúšová je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť chov ostatného dobytka a byvolov. V okrese Skalica je v tomto odvetví 186 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Oreské
Bc. Lucia Mikúšová má miesto podnikania v obci Oreské, okres Skalica. V obci Oreské je 55 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 217.
Oreské: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›
Bc. Lucia Mikúšová: IČO, sídlo a základné údaje
Bc. Lucia Mikúšová (IČO 57611637) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Oreské, okres Skalica. Začiatok podnikania je 1. 5. 2026, podniká menej ako rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Samostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Chov ostatného dobytka a byvolov (SK NACE 0142) |
| Vznik | 1. 5. 2026 |
| Obec | Oreské |
| Okres | Okres Skalica |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Bc. Lucia Mikúšová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bc. Lucia Mikúšová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bc. Lucia Mikúšová
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie40výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov49firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Oreské
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra1 542 zmlúv za 3 roky · 31 270 509 € · naposledy 14. 9. 2026Slovenský pozemkový fond189 zmlúv za 3 roky · 365 394 € · naposledy 1. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR105 zmlúv za 3 roky · 96 636 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 178 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Oreské
Alfa TRANS, s.r.o.zb stav s.r.o.R.V.Z.P. s.r.o.SADROSTAV, s.r.o.Easy Life spol., s. r. o.Všetky firmy v obci Oreské ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.