ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Luciano Vittorio Žubori

Komárno · Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 23. 9. 2026

Tržby a zisk

Luciano Vittorio Žubori: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podnikámenej než 1 rok
zmluvy so štátom0

Luciano Vittorio Žubori (IČO 57533971), sídlo Komárno, je v registri zapísaný od 1. 4. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 9. 2026).

Luciano Vittorio Žubori: IČO, sídlo a základné údaje

Luciano Vittorio Žubori (IČO 57533971) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 1. 4. 2026, podniká 0 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Luciano Vittorio Žubori

V registri je zapísaných 5 predmetov podnikania, teda čo Luciano Vittorio Žubori smie robiť.

  • Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien
  • Pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny
  • Pestovanie jadrového a kôstkového ovocia
  • Pestovanie ostatného stromového a kríkového ovocia a orechov
  • Pestovanie ostatných netrvácnych plodín

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.

Luciano Vittorio Žubori v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

Luciano Vittorio Žubori je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien. V okrese Komárno je v tomto odvetví 811 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Komárno811aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Komárno ›

História Luciano Vittorio Žubori

Dátum vzniku Luciano Vittorio Žubori je 1. 4. 2026.

  1. Začiatok podnikaniaSamostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri · 9915/2026

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Komárno

Luciano Vittorio Žubori má miesto podnikania v obci Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 715 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 629.

Subjektov v obci Komárno10 715aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 629aktívnych
V tom istom odvetví811okres Komárno

Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

Údaje z registra
Obchodné menoLuciano Vittorio Žubori
Sídlo945 01 KomárnoPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vKomárno – evidencia SHR, Mesto Komárno, 9915/2026Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 23. 9. 2026 o 15:10.
Registrové údaje firmy
Právna formaSamostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111)
Vznik1. 4. 2026
ObecKomárno
OkresOkres Komárno
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk