ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Michal Blanárik

Aktívny · Radoľa · podniká od 2026 · menej než 1 rok

Čo robí

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Zobraziť všetky (7) ›

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Michal Blanárik: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podnikámenej než 1 rok
zmluvy so štátom0

Michal Blanárik (IČO 57405255), sídlo Radoľa, je v registri zapísaný od 11. 1. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Financie a závierky Michal Blanárik

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Michal BlanárikNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Michal Blanárik?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Michal Blanárik z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Michal Blanárik

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Michal Blanárik

Dátum vzniku Michal Blanárik je 11. 1. 2026.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 580-84669

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Michal Blanárik

V registri je zapísaných 7 predmetov podnikania, teda čo Michal Blanárik smie robiť.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Michal Blanárik v odvetví administratívne a kancelárske služby

Michal Blanárik je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 223 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Kysucké Nové Mesto223aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Radoľa

Michal Blanárik má miesto podnikania v obci Radoľa, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Radoľa je 246 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 911.

Subjektov v obci Radoľa246aktívnych
Subjektov v okrese Kysucké Nové Mesto4 911aktívnych
V tom istom odvetví223okres Kysucké Nové Mesto

Radoľa: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Michal Blanárik: IČO, sídlo a základné údaje

Michal Blanárik (IČO 57405255) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Radoľa, okres Kysucké Nové Mesto. Začiatok podnikania je 11. 1. 2026, podniká menej ako rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoMichal Blanárik
Sídlo023 36 RadoľaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Žilina, číslo 580-84669Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 00:43.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Vznik11. 1. 2026
ObecRadoľa
OkresOkres Kysucké Nové Mesto
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Radoľa

eMko s. r. o.Erika KocúrováT a T Slovakia, s.r.o.Viera PrievozníkováBarbora MatúšováBc. Simona Matúšovázana-hair s.r.o.Sofia Agency s. r. o.Radoľa v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Michal Blanárik a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk