ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mgr. Gabriela Vráblová

Aktívny · Púchov · podniká od 2026 · menej než 1 rok

Čo robí

  • Kozmetické služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Mgr. Gabriela Vráblová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podnikámenej než 1 rok
zmluvy so štátom0

Mgr. Gabriela Vráblová (IČO 57397651), sídlo Púchov, je v registri zapísaný od 15. 1. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Mgr. Gabriela Vráblová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Mgr. Gabriela VráblováNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Mgr. Gabriela Vráblová?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Mgr. Gabriela Vráblová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Mgr. Gabriela Vráblová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Mgr. Gabriela Vráblová

Dátum vzniku Mgr. Gabriela Vráblová je 15. 1. 2026.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 330-32576

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mgr. Gabriela Vráblová

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Mgr. Gabriela Vráblová smie robiť.

  • Kozmetické služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Mgr. Gabriela Vráblová v odvetví ostatné osobné služby

Mgr. Gabriela Vráblová je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. V okrese Púchov je v tomto odvetví 240 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Púchov240aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Púchov ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Púchov

Mgr. Gabriela Vráblová má miesto podnikania v obci Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 065 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 120.

Subjektov v obci Púchov3 065aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 120aktívnych
V tom istom odvetví240okres Púchov

Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

Mgr. Gabriela Vráblová: IČO, sídlo a základné údaje

Mgr. Gabriela Vráblová (IČO 57397651) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Púchov, okres Púchov. Začiatok podnikania je 15. 1. 2026, podniká menej ako rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoMgr. Gabriela Vráblová
Sídlo020 01 PúchovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Považská Bystrica, číslo 330-32576Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSkrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622)
Vznik15. 1. 2026
ObecPúchov
OkresOkres Púchov
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Púchov

Marcela Prostináková PEDIKÚRA PROMAPeter BabčanMgr. Katarína KuchárikováDáša Pavelková SandyIng. Soňa Muráriková - TOPAMRenáta Kucejová Dámske a pánske kaderníctvo…Eva Kováčová Lajčinová KOZMETIKA EVADagmar BogáňováPúchov v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Mgr. Gabriela Vráblová a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk