VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Kovšutt s. r. o.

Šenkvice · Omietkarské práce

900 €tržby 20250 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

900 €tržby 2025
0 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 900 €, výsledok hospodárenia 0 €

Kovšutt s. r. o. (IČO 57355967) mala v roku 2025 tržby 900 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Kovšutt

Podľa Registra právnických osôb koná za Kovšutt 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník Kovšutt

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Kovšutt
Podiely spoločníkov na vkladoch Kovšutt Juraj Kováč 50,0 %, Zvyšok, ktorý register neuvádza 50,0 %. Spolu 10 000 €. Juraj Kováč: 5 000 €, 50,0 %Zvyšok, ktorý register neuvádza: 5 000 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Juraj Kováč50,0 %
  • Zvyšok, ktorý register neuvádza50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady spoločníkov dávajú dokopy 5 000 € zo základného imania 10 000 €. Chýbajúci zvyšok register nikomu nepriraďuje, preto je vlastným dielom.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Juraj Kováčod 10. 12. 2025 5 000 €50,0 %
Zvyšok, ktorý register neuvádza5 000 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Kovšutt

Za rok 2025 má Kovšutt v závierke tržby 900 €, a výsledok hospodárenia 0 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025900 €
Výsledok hospodárenia 20250 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 000 €
Vlastné imanie 20255 000 €
Zisková marža 20250,0 %medián odvetvia +4,2 %
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok Kovšutt (1 rok)
Čísla zo závierok Kovšutt po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025900 €0 €5 000 €5 000 €——0,0 %

Riziko: zaplatí Kovšutt?

Peniaze od štátu: Kovšutt

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Kovšutt

Dátum vzniku Kovšutt je 10. 12. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/194314/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 900 € · majetok 5 000 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Kovšutt

  • Zemné a výkopové práce stavebnými mechanizmami
  • Montáž sadrokartónu
  • Búracie práce
  • Maliarske, natieračské a sklenárske práce
  • Betonárske práce
  • Omietkárske práce
  • Obkladačské práce
  • Montáž tesnenia, markíz, roliet, žalúzií, protislnečných fólií a clon
  • Upratovacie práce
  • Zváračské práce
  • Kováčstvo
  • Mechanická montáž nábytku
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5t
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Kovšutt v odvetví špecializované stavebné práce

Kovšutt je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť omietkarské práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), Kovšutt má 900 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 123 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kovšutt 180. z 185.

V odvetví v okrese Pezinok1 123aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 573Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kovšutt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Pezinok ›

Sídlo Kovšutt: Šenkvice

Kovšutt sídli na adrese Jagned 1184/49, 900 81 Šenkvice, okres Pezinok. V obci Šenkvice je 834 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500.

Subjektov v obci Šenkvice834aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví1 123okres Pezinok

Šenkvice: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

Kovšutt: IČO, sídlo a základné údaje

Kovšutt s. r. o. (IČO 57355967) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šenkvice, okres Pezinok. Dátum vzniku je 10. 12. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Juraj Kováč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 900 € a výsledok hospodárenia 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOmietkarské práce (SK NACE 4331)
Základné imanie10 000 €
Vznik10. 12. 2025
ObecŠenkvice
OkresOkres Pezinok
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Kovšutt s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 900 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy Kovšutt

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kovšutt

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Kovšutt

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy383zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
  • Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Šenkvicetypický nepokrytý dopyt 1,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Šenkvice

Novplasta, s.r.o.framipek s.r.o.Forbak s. r. o.BITTNER AUDIO s.r.o.AB-TECH s. r. o.Všetky firmy v obci Šenkvice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.31) v okrese Pezinok

HUMI spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk