INUKON s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Architektonické činnosti
9 400 €tržby 2025+8 433 €zisk 2025aktívna 0 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 9 400 €, výsledok hospodárenia 8 433 €
INUKON s. r. o. (IČO 57332550) mala v roku 2025 tržby 9 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci INUKON
osobné náklady v roku 2025 boli 0 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ INUKON
Podľa Registra právnických osôb koná za INUKON 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník INUKON
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok INUKON
Za rok 2025 má INUKON v závierke tržby 9 400 €, a výsledok hospodárenia +8 433 €.
Všetky čísla zo závierok INUKON (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 400 € | 8 433 € | 14 370 € | 13 433 € | 937 € | 9 372 € | +89,7 % |
Riziko: zaplatí INUKON?
Peniaze od štátu: INUKON
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy INUKON
Dátum vzniku INUKON je 25. 11. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/193861/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 9 400 € · majetok 14 370 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti INUKON
- Výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera podľa zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov, v rozsahu: - podľa § 5, ods. 5: a) vyhotovovanie projektovej dokumentácie týkajúcej sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb, b) spracúvanie príslušnej časti územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, c) vyhotovovanie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredie, d) poskytovanie technického a ekonomického poradenstva týkajúce sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb.
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Vedenie účtovníctva
- Výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera podľa zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov, v rozsahu: - podľa § 5, ods. 6: a) vypracovanie odborných posudkov a odhadov, b) vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa projektovej dokumentácie overenej stavebným úradom v územnom konaní alebo v stavebnom konaní.
- Vypracovanie projektovej dokumentácie jednoduchej stavby a na ohlásenie drobnej stavby a stavebných úprav: stavebná časť
- Výkon činnosti stavebného dozoru pri ohlásených stavbách, drobných stavbách a stavebných úpravách
- Vedenie uskutočňovania ohlásených drobných stavieb, stavebných úprav a údržby stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
INUKON v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
INUKON je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť architektonické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), INUKON má 9 400 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 901 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je INUKON 292. z 339.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 872 €, polovica do 51 363 €, tri štvrtiny do 162 397 €; 10 % firiem má viac než 541 626 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 560 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 872 € |
| medián | 51 363 € |
| horný kvartil | 162 397 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 626 € |
| INUKON | 9 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| INUKON | 9 400 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 48 100 € |
| medián kraja | 59 742 € |
| medián Slovenska | 51 363 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- R - PROJECT INVEST s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 22 284 € (2025)
- schall s.r.o.Dunajská Streda · tržby 22 280 € (2025)
- HG Servis, s.r.o.Nové Zámky · tržby 22 272 € (2025)
- GEOPLÁN ROŽŇAVA s.r.o.Rožňava · tržby 22 268 € (2025)
- Mstat LT, s. r. o.Prievidza · tržby 22 268 € (2025)
- UVC Servis s. r. o.Považská Bystrica · tržby 22 249 € (2025)
- KTV PRO s.r.o.Palín · tržby 22 200 € (2025)
- AUDIRO spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 22 177 € (2025)
- rwm corporation s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 22 173 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb INUKON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo INUKON: Bratislava - Petržalka
INUKON sídli na adrese Švabinského 905/8, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
INUKON: IČO, sídlo a základné údaje
INUKON s. r. o. (IČO 57332550) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 25. 11. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Ing. Jozef Kontiš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 400 € a výsledok hospodárenia +8 433 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Architektonické činnosti (SK NACE 7111) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 11. 2025 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) INUKON s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 400 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy INUKON
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu INUKON
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu INUKON
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3,3 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy58zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
- Výhry konkurentov110firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 37 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava183 zmlúv za 3 roky · 1 703 951 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.54 zmlúv za 3 roky · 40 660 € · naposledy 26. 8. 2026Mesto Trenčín51 zmlúv za 3 roky · 8 659 955 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 411 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.11) v okrese Bratislava V
STEELCO s.r.o.ICS Construct, spol. s r.o.Identity Architecture s.r.o.Proeling s. r. o.architekti.sk, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.