ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Veronika Kanderková

Bratislava - Petržalka · Generálne čistenie budov

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026

Tržby a zisk

Veronika Kanderková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podnikámenej než 1 rok
zmluvy so štátom0

Veronika Kanderková (IČO 57330867), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaný od 24. 11. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).

Veronika Kanderková: IČO, sídlo a základné údaje

Veronika Kanderková (IČO 57330867) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 24. 11. 2025, podniká 0 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Veronika Kanderková

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Veronika KanderkováNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

167,5 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 23. 9. 2026

Riziko: zaplatí Veronika Kanderková?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Veronika Kanderková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Veronika Kanderková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Veronika KanderkováNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

524,7 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Veronika Kanderková

Dátum vzniku Veronika Kanderková je 24. 11. 2025.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-360995

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Veronika Kanderková

V registri je zapísaných 13 predmetov podnikania, teda čo Veronika Kanderková smie robiť.

  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Veronika KanderkováNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Veronika KanderkováNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

99,6 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Veronika Kanderková v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

Veronika Kanderková je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 738 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava V738aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava V ›

Miesto podnikania: Bratislava - Petržalka

Veronika Kanderková má miesto podnikania v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 005 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 115.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 005aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 115aktívnych
V tom istom odvetví738okres Bratislava V

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Diery na trhu v okrese firmy Veronika KanderkováNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoVeronika Kanderková
Sídlo851 03 Bratislava - mestská časť PetržalkaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Bratislava, číslo 110-360995Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 22. 9. 2026 o 05:25.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Vznik24. 11. 2025
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Veronika KanderkováNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

378,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 23. 9. 2026

Stráženie a Excel: Veronika KanderkováNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk