INCORP-KL s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné finančné služby okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia i. n.
1 500 €tržby 2025+1 216 €zisk 2025aktívna 0 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 1 216 €
INCORP-KL s. r. o. (IČO 57330247) mala v roku 2025 tržby 1 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ INCORP-KL
Podľa Registra právnických osôb koná za INCORP-KL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník INCORP-KL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok INCORP-KL
Za rok 2025 má INCORP-KL v závierke tržby 1 500 €, a výsledok hospodárenia +1 216 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 135 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok INCORP-KL (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 500 € | 1 216 € | 6 351 € | 6 216 € | 135 € | 1 356 € | +81,1 % |
Riziko: zaplatí INCORP-KL?
Peniaze od štátu: INCORP-KL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy INCORP-KL
Dátum vzniku INCORP-KL je 27. 11. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/193939/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 1 500 € · majetok 6 351 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti INCORP-KL
- Investičné služby a investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch v znení neskorších predpisov, na vykonávanie ktorých sa nevyžaduje povolenie NBS podľa § 54 ods.3 písm. d) zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch v znení neskorších predpisov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vydavateľská činnosť
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne práce
- Prekladateľské a tlmočnícke služby z anglického jazyka a do anglického jazyka
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
INCORP-KL v odvetví finančné služby
INCORP-KL je v registri v odvetví Finančné služby (SK NACE 64), činnosť ostatné finančné služby okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 33 778 € (244 závierok), INCORP-KL má 1 500 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 206 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je INCORP-KL 35. z 36.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 615 €, polovica do 33 778 €, tri štvrtiny do 132 248 €; 10 % firiem má viac než 705 926 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 805 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 615 € |
| medián | 33 778 € |
| horný kvartil | 132 248 € |
| 10 % firiem má viac než | 705 926 € |
| INCORP-KL | 1 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| INCORP-KL | 1 500 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 72 516 € |
| medián kraja | 48 000 € |
| medián Slovenska | 33 778 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JESENSKÝ & GROUP, spol. s r. o.Krásno nad Kysucou · tržby 3 500 € (2025)
- ANVEST, s.r.o.Nitra · tržby 3 250 € (2025)
- EKONTREND, a. s.Žiar nad Hronom · tržby 3 240 € (2025)
- Finbay Slovakia, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 3 220 € (2025)
- Revio s. r. o.Nové Zámky · tržby 2 941 € (2025)
- Winox s.r.o.Prešov · tržby 2 757 € (2013)
- S.R. FINANCE s.r.o.Čaňa · tržby 2 702 € (2024)
- MCA Stav s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 250 € (2024)
- TOP Poistenie s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 2 169 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb INCORP-KL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo INCORP-KL: Bratislava - Staré Mesto
INCORP-KL sídli na adrese Gajova 2504/1, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
INCORP-KL: IČO, sídlo a základné údaje
INCORP-KL s. r. o. (IČO 57330247) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 27. 11. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Ing. Kamila Lukačovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 500 € a výsledok hospodárenia +1 216 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné finančné služby okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia i. n. (SK NACE 6499) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 11. 2025 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 135 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví finančné služby (SK NACE 64) INCORP-KL s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 500 €, typická firma odvetvia 33 778 € (medián z 244 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Finančné služby: tržby a mzdy ›Finančné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy INCORP-KL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu INCORP-KL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu INCORP-KL
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 888 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 29,4 mil. €
- Končiace zmluvy82zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 80 tis. €
- Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 132 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.8 zmlúv za 3 roky · 21 422 € · naposledy 24. 8. 2026Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach3 zmluvy za 3 roky · 922 724 € · naposledy 4. 8. 2026Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, Martin3 zmluvy za 3 roky · 163 348 € · naposledy 23. 12. 2024 Všetkých 36 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 64.99) v okrese Bratislava I
BFF Central Europe s.r.o.Intrum Slovakia s.r.o.Pro Partners Holding, a.s.Okazio s.r.o.Veles International s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.