Bistro HAMKÁČIK s. r. o.
Horná Ves · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
103 €tržby 2025−3 255 €strata 2025aktívna 0 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 103 €, výsledok hospodárenia -3 255 €
Bistro HAMKÁČIK s. r. o. (IČO 57307865) mala v roku 2025 tržby 103 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bistro HAMKÁČIK
Bistro HAMKÁČIK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 130 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ Bistro HAMKÁČIK
Podľa Registra právnických osôb koná za Bistro HAMKÁČIK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník Bistro HAMKÁČIK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Štefan Minárik100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Štefan Minárikod 7. 11. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bistro HAMKÁČIK
Za rok 2025 má Bistro HAMKÁČIK v závierke tržby 103 €, a výsledok hospodárenia −3 255 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Bistro HAMKÁČIK (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103 € | −3 255 € | 2 268 € | 1 745 € | 523 € | −3 074 € | −3 160,2 % |
Riziko: zaplatí Bistro HAMKÁČIK?
Peniaze od štátu: Bistro HAMKÁČIK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bistro HAMKÁČIK
Dátum vzniku Bistro HAMKÁČIK je 7. 11. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56758/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 103 € · majetok 2 268 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bistro HAMKÁČIK
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Bistro HAMKÁČIK v odvetví administratívne a kancelárske služby
Bistro HAMKÁČIK je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Bistro HAMKÁČIK má 103 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 846 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bistro HAMKÁČIK 297. z 297.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| Bistro HAMKÁČIK | 103 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bistro HAMKÁČIK | 103 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 41 088 € |
| medián kraja | 41 800 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ves-print s. r. o.Gabčíkovo · tržby 255 € (2025)
- RENOVAK SLOVAKIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 254 € (2023)
- YAMIS s. r. o.Nitra · tržby 253 € (2025)
- Midstein, s. r. o.Bučany · tržby 253 € (2025)
- NTA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 252 € (2025)
- SZA-VAL, s.r.o.Komárno · tržby 250 € (2020)
- LuxNet s. r. o.Rastislavice · tržby 250 € (2025)
- LS WIN s. r. o.Banská Bystrica · tržby 250 € (2025)
- Digiphora, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 250 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bistro HAMKÁČIK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bistro HAMKÁČIK: Horná Ves
Bistro HAMKÁČIK sídli na adrese 71, 972 48 Horná Ves, okres Prievidza. V obci Horná Ves je 133 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 665.
Horná Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
Bistro HAMKÁČIK: IČO, sídlo a základné údaje
Bistro HAMKÁČIK s. r. o. (IČO 57307865) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horná Ves, okres Prievidza. Dátum vzniku je 7. 11. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Štefan Minárik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 103 € a výsledok hospodárenia −3 255 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 11. 2025 |
| Obec | Horná Ves |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Bistro HAMKÁČIK s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 103 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy Bistro HAMKÁČIK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bistro HAMKÁČIK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bistro HAMKÁČIK
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Horná Vestypický nepokrytý dopyt 58 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Stravovacie karty pre zamestnancovMestská časť Bratislava - Petržalkalehota 16. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Horná Ves
JADOP TRANS, s. r. o.CRAFT ELEVATOR, s. r. o.R-credit s.r.o.IoTtech, s. r. o.DAMEI s. r. o.Všetky firmy v obci Horná Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Prievidza
MPS Solutions s. r. o.TEVOS - VO s.r.o.ALPHA Finance, s. r. o.HES INVEST, s. r. o.Liwa Arms Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.