VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ŠPL STAV s. r. o.

Moldava nad Bodvou · Zemné práce

15 659 €tržby 2025+2 796 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 659 €tržby 2025
+2 796 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 15 659 €, výsledok hospodárenia 2 796 €

ŠPL STAV s. r. o. (IČO 57273570) mala v roku 2025 tržby 15 659 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ŠPL STAV

Podľa Registra právnických osôb koná za ŠPL STAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník ŠPL STAV

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ŠPL STAV
Podiely spoločníkov na vkladoch ŠPL STAV Peter Kubičár 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Kubičár: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Kubičár100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Kubičárod 24. 10. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ŠPL STAV

Za rok 2025 má ŠPL STAV v závierke tržby 15 659 €, a výsledok hospodárenia +2 796 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 311 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202516 tis. €
Výsledok hospodárenia 20252 796 €zisk
Majetok (aktíva) 202510 tis. €
Vlastné imanie 20257 796 €
Záväzky 20252 311 €22,9 % majetku
Pridaná hodnota 20253 113 €
Zisková marža 2025+17,9 %medián odvetvia +4,3 %
Vyrubená daň z príjmov311 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok ŠPL STAV (1 rok)
Čísla zo závierok ŠPL STAV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 659 €2 796 €10 107 €7 796 €2 311 €3 113 €+17,9 %

Riziko: zaplatí ŠPL STAV?

Peniaze od štátu: ŠPL STAV

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ŠPL STAV

Dátum vzniku ŠPL STAV je 24. 10. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63862/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 15 659 € · majetok 10 107 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ŠPL STAV

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho pre iné než vyhradené stavby
  • Výkon činnosti stavebného dozoru pre iné než vyhradené stavby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

ŠPL STAV v odvetví špecializované stavebné práce

ŠPL STAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), ŠPL STAV má 15 659 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 1 667 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ŠPL STAV 193. z 257.

V odvetví v okrese Košice - okolie1 667aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 528Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ŠPL STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Košice - okolie ›

Sídlo ŠPL STAV: Moldava nad Bodvou

ŠPL STAV sídli na adrese Námestie Ľ. Štúra 968/10, 045 01 Moldava nad Bodvou, okres Košice - okolie. V obci Moldava nad Bodvou je 1 106 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 085. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Moldava nad Bodvou1 106aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 085aktívnych
V tom istom odvetví1 667okres Košice - okolie
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Moldava nad Bodvou: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

ŠPL STAV: IČO, sídlo a základné údaje

ŠPL STAV s. r. o. (IČO 57273570) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moldava nad Bodvou, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 24. 10. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Peter Kubičár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 659 € a výsledok hospodárenia +2 796 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 10. 2025
ObecMoldava nad Bodvou
OkresOkres Košice - okolie
Vyrubená daň z príjmov311 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ŠPL STAV s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 659 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›

Sieť prepojení firmy ŠPL STAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ŠPL STAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ŠPL STAV

  • Tendre130súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
  • Výhry konkurentov507firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
  • Diery na trhu21odvetví chýba v meste Moldava nad Bodvoutypický nepokrytý dopyt 295 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Moldava nad Bodvou

KISS stavebné práce, s.r.o.FERROINVENT ROLL, spol. s r.o.K 3, s.r.o.L. Logistik, spol. s r.o.Tepelné hospodárstvo Moldava, a.s.Všetky firmy v obci Moldava nad Bodvou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Košice - okolie

LFrank s.r.o.Domino, spol. s r. o.LT Blasting s. r. o.Z.P.G. s.r.o.AZ-CONSTRUCT s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk