BiznisReal Prešov, s. r. o.
Prešov · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
11 565 €tržby 2025+4 080 €zisk 2025aktívna 0 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 11 565 €, výsledok hospodárenia 4 080 €
BiznisReal Prešov, s. r. o. (IČO 57262233) mala v roku 2025 tržby 11 565 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia BiznisReal Prešov
Podľa Registra právnických osôb konajú za BiznisReal Prešov 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci BiznisReal Prešov
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Adriana Hoferová50,0 %
- Ing. Štefan Hofer50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Adriana Hoferováod 16. 10. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Štefan Hoferod 16. 10. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BiznisReal Prešov
Za rok 2025 má BiznisReal Prešov v závierke tržby 11 565 €, a výsledok hospodárenia +4 080 €.
Všetky čísla zo závierok BiznisReal Prešov (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 565 € | 4 080 € | 14 859 € | 9 080 € | 5 779 € | 5 247 € | +35,3 % |
Riziko: zaplatí BiznisReal Prešov?
Peniaze od štátu: BiznisReal Prešov
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BiznisReal Prešov
Dátum vzniku BiznisReal Prešov je 16. 10. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50843/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 11 565 € · majetok 14 859 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BiznisReal Prešov
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
BiznisReal Prešov v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
BiznisReal Prešov je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), BiznisReal Prešov má 11 565 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 720 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BiznisReal Prešov 333. z 414.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| BiznisReal Prešov | 11 565 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BiznisReal Prešov | 11 565 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 45 329 € |
| medián kraja | 41 448 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sothis, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 25 650 € (2025)
- MA&TA s. r. o.Banská Bystrica · tržby 25 642 € (2025)
- Bauen & Personal Management k. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 639 € (2014)
- MAKRO RENTING, s.r.o.Lučenec · tržby 25 637 € (2025)
- Kukučínova 540Šaľa · tržby 25 635 € (2025)
- OZIM 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 25 619 € (2025)
- REALCOOP, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 610 € (2025)
- HolRe, s.r.o.Zvolen · tržby 25 606 € (2025)
- FA FA s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 25 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BiznisReal Prešov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BiznisReal Prešov: Prešov
BiznisReal Prešov sídli na adrese Budovateľská 7957/34, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 795 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
BiznisReal Prešov: IČO, sídlo a základné údaje
BiznisReal Prešov, s. r. o. (IČO 57262233) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 16. 10. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutármi sú Ing. Adriana Hoferová a Ing. Štefan Hofer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 565 € a výsledok hospodárenia +4 080 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 10. 2025 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) BiznisReal Prešov, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 565 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy BiznisReal Prešov
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BiznisReal Prešov
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BiznisReal Prešov
- Tendre120súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Reality Hofer, s.r.o.Vaša rodinná realitka, s. r. o.Financie Hofer, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Prešov
Rezidencia Masarykova s. r. o.SANKUR - RÚRKY, s. r. o.BETABYT Prešov, s.r.o.ERDIAMO s.r.o.MRAZIARNE SERVIS spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.