VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FCs.ENERGETING s. r. o.

Vyškovce nad Ipľom · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

5 300 €tržby 2025−172 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 300 €tržby 2025
−172 €strata 2025
  1. 25 : tržby 5 300 €, výsledok hospodárenia -172 €

FCs.ENERGETING s. r. o. (IČO 57241155) mala v roku 2025 tržby 5 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FCs.ENERGETING

FCs.ENERGETING má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 344 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ FCs.ENERGETING

Podľa Registra právnických osôb koná za FCs.ENERGETING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník FCs.ENERGETING

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch FCs.ENERGETING
Podiely spoločníkov na vkladoch FCs.ENERGETING Ferdinand Csala 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ferdinand Csala: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ferdinand Csala100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ferdinand Csalaod 17. 10. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FCs.ENERGETING

Za rok 2025 má FCs.ENERGETING v závierke tržby 5 300 €, a výsledok hospodárenia −172 €.

Tržby 20255 300 €
Výsledok hospodárenia 2025−172 €strata
Majetok (aktíva) 20257 127 €
Vlastné imanie 20254 828 €
Záväzky 20252 299 €32,3 % majetku
Pridaná hodnota 20252 182 €
Zisková marža 2025−3,2 %medián odvetvia +9,1 %
Všetky čísla zo závierok FCs.ENERGETING (1 rok)
Čísla zo závierok FCs.ENERGETING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 300 €−172 €7 127 €4 828 €2 299 €2 182 €−3,2 %

Riziko: zaplatí FCs.ENERGETING?

Peniaze od štátu: FCs.ENERGETING

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FCs.ENERGETING

Dátum vzniku FCs.ENERGETING je 17. 10. 2025. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/67428/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122635548
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 5 300 € · majetok 7 127 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FCs.ENERGETING

  • Výkon činnosti stavbyvedúceho pre iné než vyhradené stavby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť autorizovaného stavebného inžiniera podľa § 5 z.č.138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinierov v kategórii inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
  • Opravy vyhradených technických zariadení tlakových

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

FCs.ENERGETING v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

FCs.ENERGETING je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), FCs.ENERGETING má 5 300 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 753 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FCs.ENERGETING 101. z 109.

V odvetví v okrese Levice753aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 324Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FCs.ENERGETING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Levice ›

Sídlo FCs.ENERGETING: Vyškovce nad Ipľom

FCs.ENERGETING sídli na adrese 253, 935 77 Vyškovce nad Ipľom, okres Levice. V obci Vyškovce nad Ipľom je 62 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545.

Subjektov v obci Vyškovce nad Ipľom62aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 545aktívnych
V tom istom odvetví753okres Levice

Vyškovce nad Ipľom: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

FCs.ENERGETING: IČO, sídlo a základné údaje

FCs.ENERGETING s. r. o. (IČO 57241155) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vyškovce nad Ipľom, okres Levice. Dátum vzniku je 17. 10. 2025, na trhu je menej ako rok a štatutárom je Ferdinand Csala. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 300 € a výsledok hospodárenia −172 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 10. 2025
ObecVyškovce nad Ipľom
OkresOkres Levice
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) FCs.ENERGETING s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 300 €, typická firma odvetvia 51 449 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy FCs.ENERGETING

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FCs.ENERGETING

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FCs.ENERGETING

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy133zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
  • Výhry konkurentov106firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 39 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Vyškovce nad Ipľomtypický nepokrytý dopyt 57 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FC ENERGY s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Vyškovce nad Ipľom

Kasko Snack s. r. o.URSODO spol. s r.o.AR24 s. r. o.Autoškola AM 1 s. r. o.Autoškola AM s. r. o.Všetky firmy v obci Vyškovce nad Ipľom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Levice

Kanadevia Inova Slovensko s.r.o.VÚEZ, a.s.Steel OK, spol. s r.o.ROEZ R&D s.r.o.Power & Boiler Engineering, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk