MUTIN s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Prieskum trhu a verejnej mienky
6 296 €tržby 2025+4 119 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 6 296 €, výsledok hospodárenia 4 119 €
MUTIN s. r. o. (IČO 57239169) mala v roku 2025 tržby 6 296 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MUTIN
V roku 2025 mala MUTIN priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia MUTIN
Podľa Registra právnických osôb konajú za MUTIN 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci MUTIN
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Gergő Erdős50,0 %
- István Bódis50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Gergő Erdősod 15. 10. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| István Bódisod 15. 10. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 25. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MUTIN
Za rok 2025 má MUTIN v závierke tržby 6 296 €, a výsledok hospodárenia +4 119 €.
Všetky čísla zo závierok MUTIN (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 296 € | 4 119 € | 9 798 € | 9 119 € | 679 € | 4 645 € | +65,4 % |
Riziko: zaplatí MUTIN?
Peniaze od štátu: MUTIN
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MUTIN
Dátum vzniku MUTIN je 2. 10. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/193819/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122619356
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 6 296 € · majetok 9 798 €
- Nový spoločník: István BódisSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MUTIN
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
MUTIN v odvetví reklama a prieskum trhu
MUTIN je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť prieskum trhu a verejnej mienky. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), MUTIN má 6 296 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 386 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUTIN 914. z 1 046.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 819 €, polovica do 46 176 €, tri štvrtiny do 137 671 €; 10 % firiem má viac než 509 877 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 395 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 819 € |
| medián | 46 176 € |
| horný kvartil | 137 671 € |
| 10 % firiem má viac než | 509 877 € |
| MUTIN | 6 296 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MUTIN | 6 296 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 54 489 € |
| medián kraja | 48 340 € |
| medián Slovenska | 46 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PHALCON 66, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 14 669 € (2025)
- Revízna spoločnosť SR 10 s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 14 665 € (2025)
- MY EnerGas s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 650 € (2016)
- Vochter s.r.o.Trenčín · tržby 14 641 € (2025)
- POZA s.r.o.Poprad · tržby 14 603 € (2025)
- Kismet , s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 14 585 € (2025)
- image studio, s.r.o.Nitra · tržby 14 581 € (2025)
- BYSTRO s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 580 € (2025)
- LUKI Production s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 14 567 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUTIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo MUTIN: Bratislava - Ružinov
MUTIN sídli na adrese Klincová 37/B, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 377 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
MUTIN: IČO, sídlo a základné údaje
MUTIN s. r. o. (IČO 57239169) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 10. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Gergő Erdős a István Bódis. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 296 € a výsledok hospodárenia +4 119 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 10. 2025 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 25. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) MUTIN s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 296 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy MUTIN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUTIN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MUTIN
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.155 zmlúv za 3 roky · 171 448 € · naposledy 7. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen123 zmlúv za 3 roky · 325 399 € · naposledy 16. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.33 zmlúv za 3 roky · 1 € · naposledy 14. 9. 2026 Všetkých 287 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.20) v okrese Bratislava II
ACNielsen Slovakia s.r.o.Medpharmacentrum, s.r.o.Seesame, s.r.o.ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r. o.Heleos s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.