VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PELUMAX - STAVEBNINY s. r. o.

Snina · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

124 011 €tržby 2025+3 803 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

124 011 €tržby 2025
+3 803 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 124 011 €, výsledok hospodárenia 3 803 €

PELUMAX - STAVEBNINY s. r. o. (IČO 57212414) mala v roku 2025 tržby 124 011 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PELUMAX - STAVEBNINY

PELUMAX - STAVEBNINY má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 823 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ PELUMAX - STAVEBNINY

Podľa Registra právnických osôb koná za PELUMAX - STAVEBNINY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník PELUMAX - STAVEBNINY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PELUMAX - STAVEBNINY
Podiely spoločníkov na vkladoch PELUMAX - STAVEBNINY Ing. Lukáš Zuščák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Lukáš Zuščák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Lukáš Zuščák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Lukáš Zuščákod 20. 9. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PELUMAX - STAVEBNINY

Za rok 2025 má PELUMAX - STAVEBNINY v závierke tržby 124 011 €, a výsledok hospodárenia +3 803 €.

Tržby 2025124 tis. €
Výsledok hospodárenia 20253 803 €zisk
Majetok (aktíva) 202574 tis. €
Vlastné imanie 20258 803 €
Záväzky 202565 tis. €88,1 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+3,1 %medián odvetvia +8,4 %
Všetky čísla zo závierok PELUMAX - STAVEBNINY (1 rok)
Čísla zo závierok PELUMAX - STAVEBNINY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025124 011 €3 803 €73 683 €8 803 €64 880 €11 993 €+3,1 %

Riziko: zaplatí PELUMAX - STAVEBNINY?

Peniaze od štátu: PELUMAX - STAVEBNINY

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PELUMAX - STAVEBNINY

Dátum vzniku PELUMAX - STAVEBNINY je 20. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50672/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122610259
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 124 011 € · majetok 73 683 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PELUMAX - STAVEBNINY

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Verejné obstarávanie
  • Vedenie účtovníctva
  • Faktoring a forfaiting
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

PELUMAX - STAVEBNINY v odvetví administratívne a kancelárske služby

PELUMAX - STAVEBNINY je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), PELUMAX - STAVEBNINY má 124 011 €, čo je 3,0-násobok mediánu. V okrese Snina je v tomto odvetví 154 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PELUMAX - STAVEBNINY 11. z 44.

V odvetví v okrese Snina154aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PELUMAX - STAVEBNINY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Snina ›

Sídlo PELUMAX - STAVEBNINY: Snina

PELUMAX - STAVEBNINY sídli na adrese Strojárska 4265, 069 01 Snina, okres Snina. V obci Snina je 2 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Snina2 741aktívnych
Subjektov v okrese Snina4 996aktívnych
V tom istom odvetví154okres Snina
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Snina: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›

PELUMAX - STAVEBNINY: IČO, sídlo a základné údaje

PELUMAX - STAVEBNINY s. r. o. (IČO 57212414) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Snina, okres Snina. Dátum vzniku je 20. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Lukáš Zuščák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 124 011 € a výsledok hospodárenia +3 803 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 9. 2025
ObecSnina
OkresOkres Snina
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) PELUMAX - STAVEBNINY s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 124 011 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 3,0-násobok mediánu (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Snina ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Snina ›

Sieť prepojení firmy PELUMAX - STAVEBNINY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PELUMAX - STAVEBNINY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PELUMAX - STAVEBNINY

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu24odvetví chýba v meste Sninatypický nepokrytý dopyt 702 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

EMPORIA STAV s.r.o.Poľovnícka spoločnosť BREZINA

Najväčšie firmy v obci Snina

D.P. EKOPLAST, spol. s r.o.MOPS PRESS, s.r.o.Nemocnica Snina, s.r.o.EKOPLAST TRADE, s. r. o.UNEX Slovakia, a.s.Všetky firmy v obci Snina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Snina

MIRON-EX s.r.o.Plotline, s. r. o.MELIJA, s. r. o.SURADENT, s.r.o.BAU Cen s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk