VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

V-Marketing s. r. o.

Košice - Staré Mesto · Príprava a spriadanie textilných vlákien

44 400 €tržby 2025+3 960 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

44 400 €tržby 2025
+3 960 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 44 400 €, výsledok hospodárenia 3 960 €

V-Marketing s. r. o. (IČO 57209863) mala v roku 2025 tržby 44 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ V-Marketing

Podľa Registra právnických osôb koná za V-Marketing 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník V-Marketing

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch V-Marketing
Podiely spoločníkov na vkladoch V-Marketing Viktória Rusnáková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Viktória Rusnáková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Viktória Rusnáková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Viktória Rusnákováod 19. 9. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok V-Marketing

Za rok 2025 má V-Marketing v závierke tržby 44 400 €, a výsledok hospodárenia +3 960 €.

Tržby 202544 tis. €
Výsledok hospodárenia 20253 960 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 400 €
Vlastné imanie 20258 960 €
Záväzky 2025440 €4,7 % majetku
Pridaná hodnota 20254 400 €
Zisková marža 2025+8,9 %medián odvetvia +3,6 %
Všetky čísla zo závierok V-Marketing (1 rok)
Čísla zo závierok V-Marketing po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202544 400 €3 960 €9 400 €8 960 €440 €4 400 €+8,9 %

Riziko: zaplatí V-Marketing?

Peniaze od štátu: V-Marketing

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy V-Marketing

Dátum vzniku V-Marketing je 19. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63482/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 44 400 € · majetok 9 400 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti V-Marketing

  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

V-Marketing v odvetví výroba textilu

V-Marketing je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť príprava a spriadanie textilných vlákien. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 36 700 € (741 závierok), V-Marketing má 44 400 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 44 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je V-Marketing 8. z 18.

V odvetví v okrese Košice I44aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou741Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb V-Marketing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Košice I ›

Sídlo V-Marketing: Košice - Staré Mesto

V-Marketing sídli na adrese Mäsiarska 57A, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 694aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 386aktívnych
V tom istom odvetví44okres Košice I
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

V-Marketing: IČO, sídlo a základné údaje

V-Marketing s. r. o. (IČO 57209863) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 19. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Viktória Rusnáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 400 € a výsledok hospodárenia +3 960 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePríprava a spriadanie textilných vlákien (SK NACE 1310)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 9. 2025
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) V-Marketing s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 400 €, typická firma odvetvia 36 700 € (medián z 741 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy V-Marketing

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu V-Marketing

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu V-Marketing

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 300 €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
  • Končiace zmluvy9zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 900 €
  • Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk