Tadeáš Janík
Aktívny · Zákamenné · podniká od 2025 · 1 rok
Čo robí
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2025Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 17. 10. 2026 o 23:22
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
Tadeáš Janík: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Tadeáš Janík (IČO 57202079), sídlo Zákamenné, je v registri zapísaný od 8. 9. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Financie a závierky Tadeáš Janík
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Tadeáš Janík?
Peniaze od štátu: Tadeáš Janík
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Tadeáš Janík
Dátum vzniku Tadeáš Janík je 8. 9. 2025, teda pred 1 rokom.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 560-34215
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tadeáš Janík
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tadeáš Janík v odvetví špecializované stavebné práce
Tadeáš Janík je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 6 107 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Zákamenné
Tadeáš Janík má miesto podnikania v obci Zákamenné, okres Námestovo. V obci Zákamenné je 1 114 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.
Zákamenné: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
Tadeáš Janík: IČO, sídlo a základné údaje
Tadeáš Janík (IČO 57202079) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Zákamenné, okres Námestovo. Začiatok podnikania je 8. 9. 2025, podniká 1 rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Vznik | 8. 9. 2025 |
| Obec | Zákamenné |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zákamenné
Anton Klimčík, s.r.o.MIPAV s.r.o.GORBAU, s.r.o.Glekalena, s.r.o.CIC SERVICE, s.r.o.Všetky firmy v obci Zákamenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Námestovo
Trade Lastak s.r.o.LGS Build together, s.r.o.Hoffen.sk s. r. o.RAJNIAK BAU, s.r.o.ARMOD, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.