LPB Group s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Nákladná cestná doprava
9 725 €tržby 2025+4 325 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 9 725 €, výsledok hospodárenia 4 325 €
LPB Group s. r. o. (IČO 57198934) mala v roku 2025 tržby 9 725 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LPB Group
LPB Group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 611 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ LPB Group
Podľa Registra právnických osôb koná za LPB Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.
Spoločník LPB Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tibor Bendžák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tibor Bendžákod 19. 9. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LPB Group
Za rok 2025 má LPB Group v závierke tržby 9 725 €, a výsledok hospodárenia +4 325 €.
Všetky čísla zo závierok LPB Group (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 725 € | 4 325 € | 10 621 € | 9 325 € | 1 296 € | 5 501 € | +44,5 % |
Riziko: zaplatí LPB Group?
Peniaze od štátu: LPB Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LPB Group
Dátum vzniku LPB Group je 19. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/191613/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122609225 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 9 725 € · majetok 10 621 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LPB Group
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Vedenie účtovníctva
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Verejné obstarávanie
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.
LPB Group v odvetví pozemná doprava
LPB Group je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 937 závierok), LPB Group má 9 725 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 646 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LPB Group 242. z 272.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 969 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 413 194 €; 10 % firiem má viac než 1 493 124 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 835 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 969 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 413 194 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 493 124 € |
| LPB Group | 9 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LPB Group | 9 725 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 95 628 € |
| medián kraja | 73 163 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KASANDRA, s.r.o.Vlachy · tržby 22 280 € (2025)
- VB TAXI 15 v. o. s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 22 268 € (2018)
- Gemerine Bau s.r.o.Banská Bystrica · tržby 22 235 € (2021)
- DBest, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 233 € (2025)
- SK-NEUTRON s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 214 € (2019)
- Rodus Trans, s. r. o.Šurianky · tržby 22 188 € (2025)
- Parcel service, s.r.o.Nitra · tržby 22 159 € (2025)
- AAAautoAAA s.r.o.Poprad · tržby 22 132 € (2025)
- Profi Exteriér s. r. o.Modra · tržby 22 112 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LPB Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LPB Group: Bratislava - Staré Mesto
LPB Group sídli na adrese Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 007 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 830. Na tej istej adrese je zapísaných 1 215 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
LPB Group: IČO, sídlo a základné údaje
LPB Group s. r. o. (IČO 57198934) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 19. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Tibor Bendžák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 725 € a výsledok hospodárenia +4 325 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 9. 2025 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) LPB Group s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 725 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 937 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava I
TN logistica SK, s.r.o.Polčin Transport, s.r.o.ADAMI SLOVENSKO s. r. o.LIEGL TRANSPORT s.r.o.MERCURIO SLOVENSKO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.