VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VIAC NEŽ MED s. r. o.

Dvorianky · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

7 372 €tržby 2025+41 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 372 €tržby 2025
+41 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 7 372 €, výsledok hospodárenia 41 €

VIAC NEŽ MED s. r. o. (IČO 57187631) mala v roku 2025 tržby 7 372 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci VIAC NEŽ MED

VIAC NEŽ MED má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 349 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ VIAC NEŽ MED

Podľa Registra právnických osôb koná za VIAC NEŽ MED 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník VIAC NEŽ MED

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch VIAC NEŽ MED
Podiely spoločníkov na vkladoch VIAC NEŽ MED Ing. Marek Čverčko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Marek Čverčko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Marek Čverčko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Marek Čverčkood 6. 9. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok VIAC NEŽ MED

Za rok 2025 má VIAC NEŽ MED v závierke tržby 7 372 €, a výsledok hospodárenia +41 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20257 372 €
Výsledok hospodárenia 202541 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 180 €
Vlastné imanie 20255 041 €
Záväzky 2025139 €2,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025409 €
Zisková marža 2025+0,6 %medián odvetvia +8,4 %
Vyrubená daň z príjmov4 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok VIAC NEŽ MED (1 rok)
Čísla zo závierok VIAC NEŽ MED po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 372 €41 €5 180 €5 041 €139 €409 €+0,6 %

Riziko: zaplatí VIAC NEŽ MED?

Peniaze od štátu: VIAC NEŽ MED

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy VIAC NEŽ MED

Dátum vzniku VIAC NEŽ MED je 6. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63359/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 7 372 € · majetok 5 180 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VIAC NEŽ MED

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

VIAC NEŽ MED v odvetví administratívne a kancelárske služby

VIAC NEŽ MED je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), VIAC NEŽ MED má 7 372 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 469 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VIAC NEŽ MED 156. z 185.

V odvetví v okrese Trebišov469aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VIAC NEŽ MED, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Trebišov ›

Sídlo VIAC NEŽ MED: Dvorianky

VIAC NEŽ MED sídli na adrese Obchodná 1/2, 076 62 Dvorianky, okres Trebišov. V obci Dvorianky je 84 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dvorianky84aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 937aktívnych
V tom istom odvetví469okres Trebišov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Dvorianky: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

VIAC NEŽ MED: IČO, sídlo a základné údaje

VIAC NEŽ MED s. r. o. (IČO 57187631) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dvorianky, okres Trebišov. Dátum vzniku je 6. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Marek Čverčko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 372 € a výsledok hospodárenia +41 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 9. 2025
ObecDvorianky
OkresOkres Trebišov
Vyrubená daň z príjmov4 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) VIAC NEŽ MED s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 372 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›

Sieť prepojení firmy VIAC NEŽ MED

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VIAC NEŽ MED

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VIAC NEŽ MED

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Dvorianky

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dvorianky

AGRO-S spol. s r.o.BEK Dvorianky, s.r.o.AGROITAL PLUS s. r. o.Exclusive transfer service Košice s. r. o.AETÓSVšetky firmy v obci Dvorianky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trebišov

esi Trebišov s.r.o.L-trend, s. r. o.DF Work s.r.o.Tivat s.r.o.SLO-BER, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk