Lukáš Marcinkech
Aktívny · Komjatice · podniká od 2025 · 1 rok
Čo robí
- Kovoobrábanie
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2025Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 15. 10. 2026 o 09:54
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
Lukáš Marcinkech: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Lukáš Marcinkech (IČO 57179441), sídlo Komjatice, je v registri zapísaný od 1. 9. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Financie a závierky Lukáš Marcinkech
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Lukáš Marcinkech?
Peniaze od štátu: Lukáš Marcinkech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Lukáš Marcinkech
Dátum vzniku Lukáš Marcinkech je 1. 9. 2025, teda pred 1 rokom.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 440-51403
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lukáš Marcinkech
- Kovoobrábanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Lukáš Marcinkech v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Lukáš Marcinkech je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 901 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Komjatice
Lukáš Marcinkech má miesto podnikania v obci Komjatice, okres Nové Zámky. V obci Komjatice je 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162.
Komjatice: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Lukáš Marcinkech: IČO, sídlo a základné údaje
Lukáš Marcinkech (IČO 57179441) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Komjatice, okres Nové Zámky. Začiatok podnikania je 1. 9. 2025, podniká 1 rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Obrábanie kovov (SK NACE 2553) |
| Vznik | 1. 9. 2025 |
| Obec | Komjatice |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Lukáš Marcinkech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Lukáš Marcinkech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lukáš Marcinkech
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 14 tis. €
- Granty a dotácie43výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Komjaticetypický nepokrytý dopyt 23 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.193 zmlúv za 3 roky · 372 294 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina178 zmlúv za 3 roky · 2 452 995 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica60 zmlúv za 3 roky · 4 342 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 635 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komjatice
Podielnicke poľnohospodárske družstvo…Beck & Pollitzer Slovakia, s.r.o.REMEDIA s. r. o.LEGA, s.r.o.SOCHOR s.r.o.Všetky firmy v obci Komjatice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Nové Zámky
MARTUS, s.r.o.DELA Company Slovakia, s.r.o.HALÁS - KOVOOBRÁBANIE s.r.o.KDS, s.r.o.NC Metal s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.