Tramis s. r. o.
Bratislava - Rača · Technické testovanie a analýzy
98 171 €tržby 2025+30 360 €zisk 2025aktívna 1 rok3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 98 171 €, výsledok hospodárenia 30 360 €
Tramis s. r. o. (IČO 57160619) mala v roku 2025 tržby 98 171 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Tramis
V roku 2025 mala Tramis priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 15 525 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 307 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III bola v roku 2025 1 992 €.
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Tramis, mzdové náklady na zamestnanca307 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III1 992 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 276 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 11 040 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 996 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ Tramis
Podľa Registra právnických osôb koná za Tramis 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Tramis
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Gráz100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Grázod 26. 9. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Tramis
Za rok 2025 má Tramis v závierke tržby 98 171 €, a výsledok hospodárenia +30 360 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 072 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Tramis (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98 171 € | 30 360 € | 163 692 € | 96 998 € | 66 694 € | 48 830 € | +30,9 % |
Riziko: zaplatí Tramis?
Peniaze od štátu: Tramis
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Tramis
Dátum vzniku Tramis je 26. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/191807/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122616210
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 98 171 € · majetok 163 692 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tramis
- Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tramis v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Tramis je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), Tramis má 98 171 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 381 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tramis 209. z 520.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 872 €, polovica do 51 363 €, tri štvrtiny do 162 397 €; 10 % firiem má viac než 541 626 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 560 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 872 € |
| medián | 51 363 € |
| horný kvartil | 162 397 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 626 € |
| Tramis | 98 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Tramis | 98 171 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 67 084 € |
| medián kraja | 59 742 € |
| medián Slovenska | 51 363 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EkoPro, s.r.o.Trenčín · tržby 239 710 € (2025)
- BIHA s. r. o.Polianka · tržby 239 571 € (2025)
- ARPEGA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 238 950 € (2021)
- MAVCO s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 238 880 € (2025)
- DELTAWAY s.r.o.Zvolen · tržby 238 544 € (2025)
- InterTriboDia, s.r.o.Tlmače · tržby 238 522 € (2025)
- PROPLAN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 238 130 € (2025)
- MFconstruction s. r. o.Nová Dedinka · tržby 237 605 € (2025)
- OFFICE110 architekti, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 237 590 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tramis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Tramis: Bratislava - Rača
Tramis sídli na adrese Staviteľská 1, 831 04 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Tramis: IČO, sídlo a základné údaje
Tramis s. r. o. (IČO 57160619) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 26. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Martin Gráz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 98 171 € a výsledok hospodárenia +30 360 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 9. 2025 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 072 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Tramis s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 98 171 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Tramis
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tramis
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Tramis
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 48 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 600 €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 700 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava165 zmlúv za 3 roky · 2 759 012 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.143 zmlúv za 3 roky · 129 377 € · naposledy 30. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR92 zmlúv za 3 roky · 1 217 924 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 875 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Bratislava III
KVANT LASERS, s.r.o.Technická inšpekcia, a.s.TESTEK, a.s.TESScontrol, s. r. o.IQLOGY, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.