Heci s. r. o.
Tornaľa · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
6 124 €tržby 2025+19 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 6 124 €, výsledok hospodárenia 19 €
Heci s. r. o. (IČO 57142025) mala v roku 2025 tržby 6 124 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Heci
Heci má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konatelia Heci
Podľa Registra právnických osôb konajú za Heci 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Heci
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Daniel Ikri100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Daniel Ikriod 26. 8. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Heci
Za rok 2025 má Heci v závierke tržby 6 124 €, a výsledok hospodárenia +19 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Heci (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 124 € | 19 € | 5 359 € | 5 019 € | 340 € | 359 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí Heci?
Peniaze od štátu: Heci
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Heci
Dátum vzniku Heci je 26. 8. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53171/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 6 124 € · majetok 5 359 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Heci
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Heci v odvetví špecializované stavebné práce
Heci je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), Heci má 6 124 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Revúca je v tomto odvetví 532 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Heci 14. z 16.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 754 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 061 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 766 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 754 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 061 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| Heci | 6 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Heci | 6 124 € |
|---|---|
| medián okresu Revúca | 33 051 € |
| medián kraja | 64 751 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ECRINUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 650 € (2021)
- Fenweb s. r. o.Bystré · tržby 14 645 € (2025)
- Juraj Gajdoš s.r.o.Stročín · tržby 14 637 € (2025)
- ATT Elektro s. r. o.Komárno · tržby 14 622 € (2025)
- Sa&Mi, s.r.o.Kostoľany nad Hornádom · tržby 14 618 € (2022)
- Elb Sanierung s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 616 € (2024)
- Peter Turanský, s.r.o.Trnava · tržby 14 616 € (2025)
- Brodstav s.r.o.Žilina · tržby 14 607 € (2025)
- M - Bazény s. r. o.Nitra · tržby 14 605 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Heci, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Heci: Tornaľa
Heci sídli na adrese Hurbanova 617/15, 982 01 Tornaľa, okres Revúca. V obci Tornaľa je 682 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 540. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Tornaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Revúca ›Adresár firiem v okrese Revúca ›
Heci: IČO, sídlo a základné údaje
Heci s. r. o. (IČO 57142025) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tornaľa, okres Revúca. Dátum vzniku je 26. 8. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Daniel Ikri a Eva Héregiová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 124 € a výsledok hospodárenia +19 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 8. 2025 |
| Obec | Tornaľa |
| Okres | Okres Revúca |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Heci s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 124 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Revúca ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Revúca ›
Sieť prepojení firmy Heci
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Heci
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Heci
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Tornaľatypický nepokrytý dopyt 272 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava717 zmlúv za 3 roky · 11 141 322 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Tornaľa
LVD S3, a. s.ARIES 2, s.r.o.I.P.A. - Kovovýroba spol.s.r.o.OCHRANA ZDRAVIA, s.r.o.Ladislav Belica L B Trans s.r.o.Všetky firmy v obci Tornaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Revúca
ŽIMAREK s.r.o. v likvidáciiModulArt, s. r. o.KW STRECHY SLOVAKIA s.r.o.MSKtech s. r. o.ARA s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.