Insurance Dome s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
22 380 €tržby 2025+19 730 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 22 380 €, výsledok hospodárenia 19 730 €
Insurance Dome s. r. o. (IČO 57114498) mala v roku 2025 tržby 22 380 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Insurance Dome
V roku 2025 mala Insurance Dome priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Insurance Dome
Podľa Registra právnických osôb koná za Insurance Dome 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník Insurance Dome
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Linda Mišíková Grófová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Linda Mišíková Grófováod 2. 8. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Insurance Dome
Za rok 2025 má Insurance Dome v závierke tržby 22 380 €, a výsledok hospodárenia +19 730 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 192 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Insurance Dome (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 380 € | 19 730 € | 26 922 € | 24 730 € | 2 192 € | 21 930 € | +88,2 % |
Riziko: zaplatí Insurance Dome?
Peniaze od štátu: Insurance Dome
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Insurance Dome
Dátum vzniku Insurance Dome je 2. 8. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/190390/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 22 380 € · majetok 26 922 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Insurance Dome
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Finančný lízing
- Vedenie účtovníctva
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Insurance Dome v odvetví administratívne a kancelárske služby
Insurance Dome je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), Insurance Dome má 22 380 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Insurance Dome 2 027. z 2 808.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 591 €; 10 % firiem má viac než 393 459 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 591 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 459 € |
| Insurance Dome | 22 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Insurance Dome | 22 380 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 688 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PDHR s. r. o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 51 602 € (2025)
- MONTES HOLDING s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 600 € (2025)
- DataEquity s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 600 € (2025)
- JOVANA, spol. s r.o.Žilina · tržby 51 595 € (2013)
- bdnr s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 591 € (2025)
- sAliviemčojem s. r. o.Trenčín · tržby 51 560 € (2025)
- Alfons & Marian s.r.o.Trnava · tržby 51 559 € (2025)
- scifi s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 538 € (2025)
- Hahnemann s.r.o.Poprad · tržby 51 531 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Insurance Dome, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Insurance Dome: Bratislava - Ružinov
Insurance Dome sídli na adrese Andreja Mráza 3157/3, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Insurance Dome: IČO, sídlo a základné údaje
Insurance Dome s. r. o. (IČO 57114498) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 8. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Linda Mišíková Grófová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 380 € a výsledok hospodárenia +19 730 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 8. 2025 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 192 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Insurance Dome s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 380 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Insurance Dome
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Insurance Dome
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Insurance Dome
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ASTEON Trade, s.r.o.ASTEON s. r. o.Factum, s. r. o.Credetive a.s.ASTEON Style, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II
KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.