Prizeranie Store s. r. o.
Detva · Ostatné osobné služby i. n.
22 867 €tržby 2025+988 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 22 867 €, výsledok hospodárenia 988 €
Prizeranie Store s. r. o. (IČO 57113807) mala v roku 2025 tržby 22 867 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Prizeranie Store
V roku 2025 mala Prizeranie Store priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Prizeranie Store
Podľa Registra právnických osôb koná za Prizeranie Store 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník Prizeranie Store
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Viera Končo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viera Končood 31. 7. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Prizeranie Store
Za rok 2025 má Prizeranie Store v závierke tržby 22 867 €, a výsledok hospodárenia +988 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 138 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Prizeranie Store (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 867 € | 988 € | 9 437 € | 5 988 € | 3 449 € | 1 221 € | +4,3 % |
Riziko: zaplatí Prizeranie Store?
Peniaze od štátu: Prizeranie Store
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Prizeranie Store
Dátum vzniku Prizeranie Store je 31. 7. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52919/S
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122573662 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 22 867 € · majetok 9 437 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Prizeranie Store
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Prizeranie Store v odvetví ostatné osobné služby
Prizeranie Store je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), Prizeranie Store má 22 867 €, čo je 77 % mediánu. V okrese Detva je v tomto odvetví 139 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prizeranie Store 12. z 15.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 709 €, tri štvrtiny do 60 683 €; 10 % firiem má viac než 193 677 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 709 € |
| horný kvartil | 60 683 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 677 € |
| Prizeranie Store | 22 867 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Prizeranie Store | 22 867 € |
|---|---|
| medián okresu Detva | 38 409 € |
| medián kraja | 29 030 € |
| medián Slovenska | 29 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EclipseMK s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 51 597 € (2024)
- REMA+GS, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 544 € (2021)
- DaBEZ, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 520 € (2024)
- SportART, s.r.o.Levice · tržby 51 425 € (2025)
- Didi The Salon s.r.o.Zvolen · tržby 51 414 € (2025)
- Mroyal barbershop, s. r. o.Čadca · tržby 51 372 € (2025)
- Medicínske centrum LEONARDO s. r. o.Bernolákovo · tržby 51 260 € (2025)
- M&M SALÓN BIO KOSMETIC, s.r.o.Šamorín · tržby 51 225 € (2025)
- BATYA s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 51 207 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prizeranie Store, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Prizeranie Store: Detva
Prizeranie Store sídli na adrese Dolinky 1335/4, 962 12 Detva, okres Detva. V obci Detva je 2 172 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 626. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Detva: obyvatelia a dáta ›Okres Detva ›Adresár firiem v okrese Detva ›
Prizeranie Store: IČO, sídlo a základné údaje
Prizeranie Store s. r. o. (IČO 57113807) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Detva, okres Detva. Dátum vzniku je 31. 7. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Viera Končo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 867 € a výsledok hospodárenia +988 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 7. 2025 |
| Obec | Detva |
| Okres | Okres Detva |
| Vyrubená daň z príjmov | 138 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Prizeranie Store s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 867 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Detva ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Detva ›
Sieť prepojení firmy Prizeranie Store
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Prizeranie Store
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Prizeranie Store
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Detvatypický nepokrytý dopyt 740 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen281 zmlúv za 3 roky · 5 615 080 € · naposledy 2. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.195 zmlúv za 3 roky · 68 818 € · naposledy 15. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra34 zmlúv za 3 roky · 512 855 € · naposledy 14. 11. 2025 Všetkých 246 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Prizeranie s. r. o.Dietok prizeračky s. r. o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Detva
PPS Group a.s.AGROSEV, spol. s r.o.LIGNUM MS s.r.o.BRUSTER s.r.o.Berner s.r.o.Všetky firmy v obci Detva ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Detva
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.