TobiDorka plus s. r. o.
Košice - Barca · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
34 562 €tržby 2025+24 137 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 34 562 €, výsledok hospodárenia 24 137 €
TobiDorka plus s. r. o. (IČO 57078157) mala v roku 2025 tržby 34 562 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TobiDorka plus
V roku 2025 mala TobiDorka plus priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 420 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konatelia TobiDorka plus
Podľa Registra právnických osôb konajú za TobiDorka plus 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci TobiDorka plus
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Rastislav Tkáč51,0 %
- Miriam Tkáčová49,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Rastislav Tkáčod 9. 7. 2025 | 2 550 € | 51,0 % |
| Miriam Tkáčováod 9. 7. 2025 | 2 450 € | 49,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TobiDorka plus
Za rok 2025 má TobiDorka plus v závierke tržby 34 562 €, a výsledok hospodárenia +24 137 €.
Všetky čísla zo závierok TobiDorka plus (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 562 € | 24 137 € | 31 876 € | 29 137 € | 2 739 € | 27 479 € | +69,8 % |
Riziko: zaplatí TobiDorka plus?
TobiDorka plus a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TobiDorka plus v objeme 175 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mestská časť Košice-Nad Jazerom: 175 € v 1 zmluve.
História firmy TobiDorka plus
Dátum vzniku TobiDorka plus je 9. 7. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62891/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 34 562 € · majetok 31 876 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mestská časť Košice-Nad Jazerom, hodnota zmluvy 175 €. Firma vznikla 9. 7. 2025.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TobiDorka plus
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Finančný lízing
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
TobiDorka plus v odvetví administratívne a kancelárske služby
TobiDorka plus je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), TobiDorka plus má 34 562 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TobiDorka plus 376. z 643.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| TobiDorka plus | 34 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TobiDorka plus | 34 562 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 45 394 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Syns, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 480 € (2025)
- Real Finder s. r. o.Nitra · tržby 78 459 € (2025)
- PATRINO s. r. o.Skalica · tržby 78 451 € (2025)
- dvenatri s.r.o.Slovenský Grob · tržby 78 450 € (2023)
- Proceo Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 432 € (2025)
- DS ELTEKON, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 78 419 € (2025)
- Sport Lovers, s.r.o.Sereď · tržby 78 419 € (2025)
- MrPanda ZA s. r. o.Žilina · tržby 78 406 € (2025)
- kvedo, s.r.o.Nitra · tržby 78 398 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TobiDorka plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TobiDorka plus: Košice - Barca
TobiDorka plus sídli na adrese Pri Pošte 44/9, 040 17 Košice - mestská časť Barca, okres Košice IV. V obci Košice - Barca je 983 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Košice - Barca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
TobiDorka plus: IČO, sídlo a základné údaje
TobiDorka plus s. r. o. (IČO 57078157) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Barca, okres Košice IV. Dátum vzniku je 9. 7. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Ing. Rastislav Tkáč a Miriam Tkáčová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 562 € a výsledok hospodárenia +24 137 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 7. 2025 |
| Obec | Košice - Barca |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) TobiDorka plus s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 562 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy TobiDorka plus
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TobiDorka plus
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TobiDorka plus
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Košice - Barcatypický nepokrytý dopyt 70 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Domirato s.r.o.CHAS-ICE s. r. o.IceBar s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Barca
EUROVIA SK, a.s.Minebea Slovakia s.r.o.Minebea AccessSolutions Slovakia s. r. o.Auto Gábriel, s.r.o. KošiceKAPA-PRESS, spoločnosť s ručením obmedzenýmVšetky firmy v mestskej časti Košice - Barca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice IV
Pal.Van., s.r.o.ISS projects, s.r.o.PIKOT PIONEERING s. r. o.FamilyGoods, s.r.o.MQS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.