ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Lukáš Padušák

Novoť · Služby súvisiace s pestovaním plodín

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Lukáš Padušák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Lukáš Padušák (IČO 57076472), sídlo Novoť, je v registri zapísaný od 2. 7. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Lukáš Padušák: IČO, sídlo a základné údaje

Lukáš Padušák (IČO 57076472) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Novoť, okres Námestovo. Dátum vzniku je 2. 7. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Lukáš Padušák

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Lukáš PadušákNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 766 953 €Budúci mesiac 2,1 mil. €Najbližší polrok 2,9 mil. €Najbližší rok 2,9 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Riziko: zaplatí Lukáš Padušák?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Lukáš Padušák z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Lukáš Padušák

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Lukáš PadušákNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 12,7 mil. €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 171,8 mil. €Najbližší rok 577,2 mil. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

História Lukáš Padušák

Dátum vzniku Lukáš Padušák je 2. 7. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 560-33922

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Lukáš Padušák

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Lukáš Padušák smie robiť.

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Lukáš PadušákNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Končiace zmluvy v odbore firmy Lukáš PadušákNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 2,5 mil. €Budúci mesiac 1,2 mil. €Najbližší polrok 437,6 mil. €Najbližší rok 441,0 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Lukáš Padušák v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

Lukáš Padušák je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 518 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Námestovo518aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Námestovo ›

Miesto podnikania: Novoť

Lukáš Padušák má miesto podnikania v obci Novoť, okres Námestovo. V obci Novoť je 822 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 178.

Subjektov v obci Novoť822aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 178aktívnych
V tom istom odvetví518okres Námestovo

Novoť: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

Diery na trhu v okrese firmy Lukáš PadušákNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Údaje z registra
Obchodné menoLukáš Padušák
Sídlo029 55 NovoťPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Námestovo, číslo 560-33922Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 13:23.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSlužby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161)
Vznik2. 7. 2025
ObecNovoť
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Lukáš PadušákNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 32 614 €Tento mesiac 163 317 €Posledný polrok 28,1 mil. €Posledný rok 128,8 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť víťazov

Stráženie a Excel: Lukáš PadušákNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženie a Excel

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk