swook s. r. o.
Most pri Bratislave · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
17 250 €tržby 2025+13 088 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 17 250 €, výsledok hospodárenia 13 088 €
swook s. r. o. (IČO 57049122) mala v roku 2025 tržby 17 250 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci swook
swook má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 654 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ swook
Podľa Registra právnických osôb koná za swook 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník swook
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Barbora Ilić100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Barbora Ilićod 21. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok swook
Za rok 2025 má swook v závierke tržby 17 250 €, a výsledok hospodárenia +13 088 €.
Všetky čísla zo závierok swook (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 250 € | 13 088 € | 20 093 € | 18 088 € | 2 005 € | 16 200 € | +75,9 % |
Riziko: zaplatí swook?
Peniaze od štátu: swook
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy swook
Dátum vzniku swook je 21. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/189204/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 17 250 € · majetok 20 093 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122544897
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti swook
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Vedenie účtovníctva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
swook v odvetví administratívne a kancelárske služby
swook je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), swook má 17 250 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je swook 611. z 895.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| swook | 17 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| swook | 17 250 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 38 985 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PRODOT s. r. o.Petrovice · tržby 39 016 € (2025)
- KMN s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 39 013 € (2025)
- Clean Carbon team s. r. o.Hrnčiarska Ves · tržby 39 005 € (2023)
- ELA-VA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 39 004 € (2025)
- GaSt services, s. r. o.Miloslavov · tržby 39 004 € (2025)
- Mayllo Group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2025)
- GEPEA s.r.o.Prusy · tržby 39 000 € (2025)
- M&M services SK s. r. o.Alekšince · tržby 39 000 € (2025)
- Grand Capital s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb swook, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo swook: Most pri Bratislave
swook sídli na adrese Nové polia 1359/47, 900 46 Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 934 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 589. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
swook: IČO, sídlo a základné údaje
swook s. r. o. (IČO 57049122) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 21. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Mgr. Barbora Ilić. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 250 € a výsledok hospodárenia +13 088 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 6. 2025 |
| Obec | Most pri Bratislave |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) swook s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 250 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy swook
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu swook
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu swook
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Most pri Bratislavetypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Most pri Bratislave
ACAN, s.r.o.Trade thirty-two, s. r. o.ESC sk s.r.o.Roľnícke družstvo podielníkovPROFIMET SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Most pri Bratislave ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec
D&D Energy s.r.o.ARDC s. r. o.VS_truckscout s. r. o.Amplio s.r.o.Luxury Garage s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.