VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HypoReal s. r. o.

Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

7 965 €tržby 2025−9 340 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 965 €tržby 2025
−9 340 €strata 2025
  1. 25 : tržby 7 965 €, výsledok hospodárenia -9 340 €

HypoReal s. r. o. (IČO 57034907) mala v roku 2025 tržby 7 965 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HypoReal

HypoReal má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 279 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konatelia HypoReal

Podľa Registra právnických osôb konajú za HypoReal 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník HypoReal

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch HypoReal
Podiely spoločníkov na vkladoch HypoReal Bc. Ľubomír Pócsik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Bc. Ľubomír Pócsik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Bc. Ľubomír Pócsik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Ľubomír Pócsikod 12. 8. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HypoReal

Za rok 2025 má HypoReal v závierke tržby 7 965 €, a výsledok hospodárenia −9 340 €.

Tržby 20257 965 €
Výsledok hospodárenia 2025−9 340 €strata
Majetok (aktíva) 202563 tis. €
Vlastné imanie 2025−4 340 €
Záväzky 202567 tis. €106,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025−387 €
Zisková marža 2025−117,3 %medián odvetvia +8,4 %
Všetky čísla zo závierok HypoReal (1 rok)
Čísla zo závierok HypoReal po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 965 €−9 340 €62 934 €−4 340 €67 274 €−387 €−117,3 %

Riziko: zaplatí HypoReal?

Peniaze od štátu: HypoReal

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HypoReal

Dátum vzniku HypoReal je 18. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/189058/B
  2. Nový štatutár: Bc. Ľubomír PócsikKonateľ
  3. Nový spoločník: Bc. Ľubomír PócsikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 7 965 € · majetok 62 934 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HypoReal

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

HypoReal v odvetví administratívne a kancelárske služby

HypoReal je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), HypoReal má 7 965 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HypoReal 1 853. z 2 210.

V odvetví v okrese Bratislava III5 202aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HypoReal, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava III ›

Sídlo HypoReal: Bratislava - Rača

HypoReal sídli na adrese Rustaveliho 10225/10, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 025aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví5 202okres Bratislava III
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

HypoReal: IČO, sídlo a základné údaje

HypoReal s. r. o. (IČO 57034907) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 18. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Bianka Pócsiková a Bc. Ľubomír Pócsik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 965 € a výsledok hospodárenia −9 340 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 6. 2025
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) HypoReal s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 965 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy HypoReal

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HypoReal

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HypoReal

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III

Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk