PONDO s. r. o.
Lazany · Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
514 €tržby 2025−1 242 €strata 2025aktívna 1 rok2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 514 €, výsledok hospodárenia -1 242 €
PONDO s. r. o. (IČO 57029008) mala v roku 2025 tržby 514 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PONDO
V roku 2025 mala PONDO priemerne 0,07 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 181 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ PONDO
Podľa Registra právnických osôb koná za PONDO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník PONDO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- BA. Jakub Pondela100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| BA. Jakub Pondelaod 13. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PONDO
Za rok 2025 má PONDO v závierke tržby 514 €, a výsledok hospodárenia −1 242 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok PONDO (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 514 € | −1 242 € | 5 005 € | 3 758 € | 1 247 € | −59 € | −241,6 % |
Riziko: zaplatí PONDO?
Peniaze od štátu: PONDO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PONDO
Dátum vzniku PONDO je 13. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56052/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 514 € · majetok 5 005 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122539089 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PONDO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
PONDO v odvetví iná výroba
PONDO je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), PONDO má 514 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 84 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PONDO 18. z 19.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| PONDO | 514 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PONDO | 514 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 32 789 € |
| medián kraja | 51 978 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LuRich, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 163 € (2025)
- PENEMA Gold, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 1 110 € (2025)
- Allin3D s. r. o.Rozhanovce · tržby 1 105 € (2025)
- LUX-ŠPERK s.r.o.Kežmarok · tržby 999 € (2025)
- HEINRICH, spol. s r.o.Žilina · tržby 953 € (2024)
- Gem International Group s.r.o.Popudinské Močidľany · tržby 949 € (2020)
- Oleg Latták-Arco s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 900 € (2025)
- Sinara s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 884 € (2025)
- Zanney s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 825 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PONDO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PONDO: Lazany
PONDO sídli na adrese Prieložky 484/32, 972 11 Lazany, okres Prievidza. V obci Lazany je 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 830. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Lazany: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
PONDO: IČO, sídlo a základné údaje
PONDO s. r. o. (IČO 57029008) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lazany, okres Prievidza. Dátum vzniku je 13. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je BA. Jakub Pondela. Za rok 2025 sú v závierke tržby 514 € a výsledok hospodárenia −1 242 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 6. 2025 |
| Obec | Lazany |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) PONDO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 514 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy PONDO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PONDO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PONDO
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Lazanytypický nepokrytý dopyt 74 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.426 zmlúv za 3 roky · 7 741 € · naposledy 27. 8. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen87 zmlúv za 3 roky · 521 008 € · naposledy 29. 6. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja26 zmlúv za 3 roky · · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 120 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lazany
D.K s.r.o.MATTEO TRANS s.r.o.GALTERRA spol. s r.o.Obec LazanyHS Solutions s. r. o.Všetky firmy v obci Lazany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.50) v okrese Prievidza
SMAIL s. r. o.Zubná technika B.D. s.r.o.ZUBOTECHNICKÉ LABORATÓRIUM, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.