JC TATRY s. r. o.
Stará Lesná · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
655 €tržby 2025−4 316 €strata 2025aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 655 €, výsledok hospodárenia -4 316 €
JC TATRY s. r. o. (IČO 57028346) mala v roku 2025 tržby 655 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 24. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ JC TATRY
Podľa Registra právnických osôb koná za JC TATRY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník JC TATRY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok JC TATRY
Za rok 2025 má JC TATRY v závierke tržby 655 €, a výsledok hospodárenia −4 316 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok JC TATRY (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 655 € | −4 316 € | 14 036 € | 684 € | 13 352 € | −2 912 € | −658,9 % |
Riziko: zaplatí JC TATRY?
Peniaze od štátu: JC TATRY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JC TATRY
Dátum vzniku JC TATRY je 19. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Skoršie obchodné meno: KASTON A834, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50429/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122545810
- Zmena obchodného menaPredtým KASTON A834, s. r. o., odvtedy JC TATRY s. r. o.
- Nový spoločník: Jozef ČikovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 655 € · majetok 14 036 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JC TATRY
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Vedenie účtovníctva
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
- Verejné obstarávanie
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
JC TATRY v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
JC TATRY je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 718 € (13 597 závierok), JC TATRY má 655 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 132 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JC TATRY 52. z 52.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 718 €, tri štvrtiny do 115 700 €; 10 % firiem má viac než 405 772 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 718 € |
| horný kvartil | 115 700 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 772 € |
| JC TATRY | 655 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JC TATRY | 655 € |
|---|---|
| medián okresu Kežmarok | 47 857 € |
| medián kraja | 43 931 € |
| medián Slovenska | 46 718 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KB censea, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 562 € (2025)
- LUVAL spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 560 € (2025)
- DENOS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 551 € (2025)
- Inštitút zdravia, výživy a krásy, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 550 € (2025)
- ENERGYR Engineering s.r.o.Púchov · tržby 1 548 € (2025)
- DEMACONSULT, s. r. o.Sereď · tržby 1 547 € (2025)
- Kibaboo, s.r.o.Hamuliakovo · tržby 1 546 € (2025)
- ROKS s.r.o.Ľubeľa · tržby 1 544 € (2025)
- gynedu s. r. o.Svätý Jur · tržby 1 540 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JC TATRY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JC TATRY: Stará Lesná
JC TATRY sídli na adrese Hlavná 78/21, 059 52 Stará Lesná, okres Kežmarok. V obci Stará Lesná je 177 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 322. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Stará Lesná: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
JC TATRY: IČO, sídlo a základné údaje
JC TATRY s. r. o. (IČO 57028346) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Lesná, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 19. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Jozef Čikovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 655 € a výsledok hospodárenia −4 316 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 6. 2025 |
| Skoršie názvy | KASTON A834, s. r. o. |
| Obec | Stará Lesná |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) JC TATRY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 655 €, typická firma odvetvia 46 718 € (medián z 13 597 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›
Sieť prepojení firmy JC TATRY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JC TATRY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JC TATRY
- Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 800 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Stará Lesnátypický nepokrytý dopyt 24 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stará Lesná
TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.HAULIT s.r.o.KONTAKT M, s.r.o.Finerg International, s.r.o.BVL-Vostok, s. r. o.Všetky firmy v obci Stará Lesná ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Kežmarok
Merate s.r.o.Asset Inter, s.r.o.Perkunas, s. r. o.CATE s.r.o.TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.