MR projects s. r. o.
Košice - Staré Mesto · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
28 320 €tržby 2025+4 394 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 28 320 €, výsledok hospodárenia 4 394 €
MR projects s. r. o. (IČO 57013071) mala v roku 2025 tržby 28 320 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ MR projects
Podľa Registra právnických osôb koná za MR projects 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločník MR projects
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Marek Hegedüs100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Hegedüsod 12. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MR projects
Za rok 2025 má MR projects v závierke tržby 28 320 €, a výsledok hospodárenia +4 394 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 488 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok MR projects (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 320 € | 4 394 € | 51 195 € | 9 394 € | 41 801 € | 5 135 € | +15,5 % |
Riziko: zaplatí MR projects?
Peniaze od štátu: MR projects
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MR projects
Dátum vzniku MR projects je 12. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62666/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 28 320 € · majetok 51 195 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MR projects
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Vedenie účtovníctva
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
MR projects v odvetví film, video a hudba
MR projects je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 670 € (1 895 závierok), MR projects má 28 320 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 71 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MR projects 21. z 37.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 733 €, polovica do 39 670 €, tri štvrtiny do 76 458 €; 10 % firiem má viac než 239 017 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 519 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 733 € |
| medián | 39 670 € |
| horný kvartil | 76 458 € |
| 10 % firiem má viac než | 239 017 € |
| MR projects | 28 320 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MR projects | 28 320 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 30 501 € |
| medián kraja | 33 150 € |
| medián Slovenska | 39 670 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gifted s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 68 221 € (2025)
- Beevam, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 68 149 € (2025)
- Aquaslide s. r. o.Veľký Meder · tržby 68 012 € (2025)
- Such Frankie s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 68 000 € (2025)
- Štúdio J+J, s. r. o.Levoča · tržby 67 775 € (2025)
- Servitor s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 67 535 € (2024)
- ANI MUK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 67 379 € (2025)
- MARDAU s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 67 148 € (2025)
- Fresh Frame s. r. o.Banská Bystrica · tržby 67 148 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MR projects, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MR projects: Košice - Staré Mesto
MR projects sídli na adrese Krmanova 854/6, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 760 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 495. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
MR projects: IČO, sídlo a základné údaje
MR projects s. r. o. (IČO 57013071) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 12. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Marek Hegedüs. Za rok 2025 sú v závierke tržby 28 320 € a výsledok hospodárenia +4 394 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 6. 2025 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 488 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) MR projects s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 28 320 €, typická firma odvetvia 39 670 € (medián z 1 895 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Winsta media, s.r.o.HEMAX s. r. o.Winglobal
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Košice I
montevideo s. r. o.ČEKY POINT Production s.r.o.CamGO video s. r. o.indievisual media, s.r.o.MOOF s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.