Štatistiky Kompletné dáta o firme

ImpactPro s. r. o.

Spišská Nová Ves · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

7 974 €tržby 2025+757 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

7 974 €tržby 2025
+757 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 7 974 €, výsledok hospodárenia 757 €

ImpactPro s. r. o. (IČO 57003751) mala v roku 2025 tržby 7 974 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ImpactPro

V roku 2025 mala ImpactPro priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia ImpactPro

Podľa Registra právnických osôb konajú za ImpactPro 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Ján Bočkaykonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Veronika Bočkayovákonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.

Spoločníci ImpactPro

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ImpactPro
Podiely spoločníkov na vkladoch ImpactPro Ing. Ján Bočkay 80,0 %, Veronika Bočkayová 20,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Ján Bočkay: 4 000 €, 80,0 %Veronika Bočkayová: 1 000 €, 20,0 %80,0 % najväčší podiel
  • Ing. Ján Bočkay80,0 %
  • Veronika Bočkayová20,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ján Bočkayod 11. 6. 2025 4 000 €80,0 %
Veronika Bočkayováod 11. 6. 2025 1 000 €20,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ImpactPro

Za rok 2025 má ImpactPro v závierke tržby 7 974 €, a výsledok hospodárenia +757 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 84 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20257 974 €
Výsledok hospodárenia 2025757 €zisk
Majetok (aktíva) 20256 036 €
Vlastné imanie 20255 757 €
Záväzky 2025279 €4,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025931 €
Zisková marža 2025+9,5 %medián odvetvia +8,4 %
Vyrubená daň z príjmov84 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok ImpactPro (1 rok)
Čísla zo závierok ImpactPro po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 974 €757 €6 036 €5 757 €279 €931 €+9,5 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ImpactPro?

Peniaze od štátu: ImpactPro

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ImpactPro

Dátum vzniku ImpactPro je 11. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62662/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 7 974 € · majetok 6 036 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122540486 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ImpactPro

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vedenie účtovníctva
  • Finančný lízing
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.

ImpactPro v odvetví administratívne a kancelárske služby

ImpactPro je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 406 závierok), ImpactPro má 7 974 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 444 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ImpactPro 147. z 175.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves444aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 406Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ImpactPro, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo ImpactPro: Spišská Nová Ves

ImpactPro sídli na adrese J. Hanulu 1584/9, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. V obci Spišská Nová Ves je 5 450 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 169.

Subjektov v obci Spišská Nová Ves5 450aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 169aktívnych
V tom istom odvetví444okres Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

ImpactPro: IČO, sídlo a základné údaje

ImpactPro s. r. o. (IČO 57003751) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 11. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Ing. Ján Bočkay a Veronika Bočkayová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 974 € a výsledok hospodárenia +757 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 6. 2025
ObecSpišská Nová Ves
OkresOkres Spišská Nová Ves
Vyrubená daň z príjmov84 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ImpactPro s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 974 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 406 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Spišská Nová Ves

Embraco Slovakia s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves…PASS - SK, s.r.o.eyerim s.r.o.ROŠERO - P, s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Spišská Nová Ves

AVENTURA Lifestyle s.r.o.Iglovia centrum s.r.o.KB contracting, s.r.o.D.C. Logistics s.r.o.FOLXI, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť