ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Dominik Polhoš

Aktívny · Huncovce · podniká od 2025 · 1 rok

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Čo robí

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026

Tržby a zisk

Dominik Polhoš: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Dominik Polhoš (IČO 57002096), sídlo Huncovce, je v registri zapísaný od 27. 5. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026).

Financie a závierky Dominik Polhoš

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre vhodné pre Dominik PolhošNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Riziko: zaplatí Dominik Polhoš?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Dominik Polhoš z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Dominik Polhoš

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Dominik PolhošNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

História Dominik Polhoš

Dátum vzniku Dominik Polhoš je 27. 5. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 730-22560

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Dominik Polhoš

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Dominik Polhoš smie robiť.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Dominik PolhošNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Dominik PolhošNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

210,6 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Dominik Polhoš v odvetví špecializované stavebné práce

Dominik Polhoš je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 2 652 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Kežmarok2 652aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Kežmarok ›

Miesto podnikania: Huncovce

Dominik Polhoš má miesto podnikania v obci Huncovce, okres Kežmarok. V obci Huncovce je 311 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 285.

Subjektov v obci Huncovce311aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 285aktívnych
V tom istom odvetví2 652okres Kežmarok

Huncovce: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

Diery na trhu v okrese firmy Dominik PolhošNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Dominik Polhoš: IČO, sídlo a základné údaje

Dominik Polhoš (IČO 57002096) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Huncovce, okres Kežmarok. Začiatok podnikania je 27. 5. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoDominik Polhoš
Sídlo059 92 HuncovcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Kežmarok, číslo 730-22560Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 20. 9. 2026 o 20:46.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Vznik27. 5. 2025
ObecHuncovce
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Dominik PolhošNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

1,50 mld. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Stráženie firmy Dominik Polhoš a ExcelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk