MATTAMED s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
1 120 €tržby 2025−55 882 €strata 2025aktívna 1 rok2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 1 120 €, výsledok hospodárenia -55 882 €
MATTAMED s. r. o. (IČO 56977719) mala v roku 2025 tržby 1 120 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MATTAMED
V roku 2025 mala MATTAMED priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 723 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 9 300 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 367 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ MATTAMED
Podľa Registra právnických osôb koná za MATTAMED 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník MATTAMED
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Samuel Matta100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Samuel Mattaod 23. 5. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MATTAMED
Za rok 2025 má MATTAMED v závierke tržby 1 120 €, a výsledok hospodárenia −55 882 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok MATTAMED (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 120 € | −55 882 € | 4 435 € | −55 882 € | 60 317 € | −42 977 € | −4 989,5 % |
Riziko: zaplatí MATTAMED?
MATTAMED a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MATTAMED z roku 2026.
História firmy MATTAMED
Dátum vzniku MATTAMED je 23. 5. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/188345/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 1 120 € · majetok 4 435 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 23. 5. 2025.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MATTAMED
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia všeobecnej ambulancie, odborné zameranie všeobecné lekárstvo
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Verejné obstarávanie
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Poskytovanie sociálnych služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
MATTAMED v odvetví zdravotníctvo
MATTAMED je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), MATTAMED má 1 120 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 291 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MATTAMED 128. z 128.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 283 €, polovica do 182 668 €, tri štvrtiny do 285 444 €; 10 % firiem má viac než 569 937 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 316 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 283 € |
| medián | 182 668 € |
| horný kvartil | 285 444 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 937 € |
| MATTAMED | 1 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MATTAMED | 1 120 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 181 967 € |
| medián kraja | 193 666 € |
| medián Slovenska | 182 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JM Facility Management, s. r. o.Žilina · tržby 2 720 € (2025)
- CASSOVIA MARKET s.r.o.Košice - mestská časť Poľov · tržby 2 700 € (2014)
- Revitality - centrum infúznej medicíny s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 640 € (2025)
- ZUBKA s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 605 € (2025)
- MUDr. Anna Krinovičová, s.r.o.Vígľaš · tržby 2 581 € (2025)
- ADFI s.r.o.Nové Zámky · tržby 2 561 € (2025)
- InterMedical & Assistance Care, s.r.o.Malá Ida · tržby 2 470 € (2025)
- BUYONTECH s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 450 € (2025)
- Slimline SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 2 280 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MATTAMED, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MATTAMED: Bratislava - Nové Mesto
MATTAMED sídli na adrese Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 235 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
MATTAMED: IČO, sídlo a základné údaje
MATTAMED s. r. o. (IČO 56977719) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 23. 5. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je MUDr. Samuel Matta. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 120 € a výsledok hospodárenia −55 882 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 5. 2025 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MATTAMED s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 120 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy MATTAMED
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MATTAMED
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MATTAMED
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 322 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín175 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Bratislava III
Dialóg spol. s r.o.PRACTICUS, s. r. o.PEDIAMED s.r.o.MED-AMI, s. r. o.J-Medic s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.