BOSTA SERVICE s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Oprava a údržba motorových vozidiel
181 159 €tržby 2025+3 454 €zisk 2025aktívna 1 rok3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 181 159 €, výsledok hospodárenia 3 454 €
BOSTA SERVICE s. r. o. (IČO 56971915) mala v roku 2025 tržby 181 159 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BOSTA SERVICE
BOSTA SERVICE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 92 496 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ BOSTA SERVICE
Podľa Registra právnických osôb koná za BOSTA SERVICE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník BOSTA SERVICE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BOSTA SERVICE
Za rok 2025 má BOSTA SERVICE v závierke tržby 181 159 €, a výsledok hospodárenia +3 454 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 994 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok BOSTA SERVICE (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181 159 € | 3 454 € | 44 972 € | 8 454 € | 36 518 € | 97 863 € | +1,9 % |
Riziko: zaplatí BOSTA SERVICE?
Peniaze od štátu: BOSTA SERVICE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BOSTA SERVICE
Dátum vzniku BOSTA SERVICE je 22. 5. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/188281/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122525119
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 181 159 € · majetok 44 972 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BOSTA SERVICE
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opravy karosérií
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
BOSTA SERVICE v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
BOSTA SERVICE je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 000 € (4 088 závierok), BOSTA SERVICE má 181 159 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 616 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BOSTA SERVICE 139. z 341.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 62 000 €, tri štvrtiny do 214 812 €; 10 % firiem má viac než 644 202 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 646 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 62 000 € |
| horný kvartil | 214 812 € |
| 10 % firiem má viac než | 644 202 € |
| BOSTA SERVICE | 181 159 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BOSTA SERVICE | 181 159 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 97 864 € |
| medián kraja | 67 574 € |
| medián Slovenska | 62 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BREDOX s.r.o.Nemšová · tržby 419 278 € (2025)
- "C.C.C." s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 413 799 € (2024)
- PKH s.r.o.Matúškovo · tržby 404 681 € (2025)
- MARSEM s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 397 436 € (2025)
- ITT.SK s. r. o.Nové Zámky · tržby 397 282 € (2025)
- HUJIKSHOP s. r. o.Žilina · tržby 383 874 € (2025)
- Super s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 379 074 € (2025)
- LUKASERVIS s.r.o.Poprad · tržby 375 090 € (2025)
- MicroTec, s.r.o.Žilina · tržby 374 643 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BOSTA SERVICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BOSTA SERVICE: Bratislava - Ružinov
BOSTA SERVICE sídli na adrese Pestovateľská 6, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
BOSTA SERVICE: IČO, sídlo a základné údaje
BOSTA SERVICE s. r. o. (IČO 56971915) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 22. 5. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Stanislav Boušek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 181 159 € a výsledok hospodárenia +3 454 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 5. 2025 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 994 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) BOSTA SERVICE s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 181 159 €, typická firma odvetvia 62 000 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 4 088 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy BOSTA SERVICE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BOSTA SERVICE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BOSTA SERVICE
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy48zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 8 200 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava614 zmlúv za 3 roky · 3 929 395 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.123 zmlúv za 3 roky · 175 523 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 622 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BOSTA TRANS s. r. o.ČESMAD SlovakiaARENTA, s.r.o.BOSTA GROUP a. s.BOSTA REAL 2 s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Bratislava II
JAKS Trade s.r.o.RXD, s.r.o.Sendox s.r.o.MK-Auto.SK s.r.o.SKS Automotive Coatings Slovakia k.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.