SCHOLA ACADEMY s. r. o.
Michalovce · Ostatné vzdelávanie i. n.
33 253 €tržby 2025+17 879 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 25 : tržby 33 253 €, výsledok hospodárenia 17 879 €
SCHOLA ACADEMY s. r. o. (IČO 56966423) mala v roku 2025 tržby 33 253 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SCHOLA ACADEMY
V roku 2025 mala SCHOLA ACADEMY priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 5 002 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ SCHOLA ACADEMY
Podľa Registra právnických osôb koná za SCHOLA ACADEMY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník SCHOLA ACADEMY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Adela Kužmová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Adela Kužmováod 19. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SCHOLA ACADEMY
Za rok 2025 má SCHOLA ACADEMY v závierke tržby 33 253 €, a výsledok hospodárenia +17 879 €.
Súvaha SCHOLA ACADEMY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 323 €, vlastné imanie 22 879 € a záväzky 4 444 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 323 € | 22 879 € | 4 444 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SCHOLA ACADEMY (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 253 € | 17 879 € | 27 323 € | 22 879 € | 4 444 € | 24 968 € | +53,8 % |
| 2024 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí SCHOLA ACADEMY?
Peniaze od štátu: SCHOLA ACADEMY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SCHOLA ACADEMY
Dátum vzniku SCHOLA ACADEMY je 19. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62725/V
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 33 253 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SCHOLA ACADEMY
- Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
SCHOLA ACADEMY v odvetví vzdelávanie
SCHOLA ACADEMY je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), SCHOLA ACADEMY má 33 253 €, čo je 83 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 205 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SCHOLA ACADEMY 51. z 85.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| SCHOLA ACADEMY | 33 253 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SCHOLA ACADEMY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SCHOLA ACADEMY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SCHOLA ACADEMY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 33 253 € | 40 000 € |
| 2024 | — | 36 975 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SCHOLA ACADEMY | 33 253 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 48 000 € |
| medián kraja | 35 286 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIKAMAX, s.r.o.Piešťany · tržby 78 392 € (2025)
- Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, TrnavaTrnava · tržby 78 284 € (2025)
- &Go, s.r.o.Komárno · tržby 78 279 € (2025)
- Malá Marketingová s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 78 275 € (2025)
- Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaČadca · tržby 78 144 € (2013)
- Základná škola Jana Amosa Komenského, Komenského 652/50, PúchovPúchov · tržby 78 125 € (2013)
- Základná umelecká škola Eugena Suchoňa, Batkova 2, BratislavaBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 78 066 € (2013)
- BG Advisory s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 78 028 € (2025)
- Základná škola, Lesnícka 1, PrešovPrešov · tržby 77 943 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SCHOLA ACADEMY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SCHOLA ACADEMY: Michalovce
SCHOLA ACADEMY sídli na adrese Leningradská 4, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 134 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
SCHOLA ACADEMY: IČO, sídlo a základné údaje
SCHOLA ACADEMY s. r. o. (IČO 56966423) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 19. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Mgr. Adela Kužmová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 253 € a výsledok hospodárenia +17 879 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 6. 2025 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) SCHOLA ACADEMY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 253 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy SCHOLA ACADEMY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SCHOLA ACADEMY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SCHOLA ACADEMY
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Michalovce
EKASOL s. r. o.Ignis plus, n.o.EDADENT 1 s.r.o.Arthrocare s.r.o.ENDOMAS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.