MONBERG plus, s. r. o.
Vrútky · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
65 936 €tržby 2025+9 286 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 65 936 €, výsledok hospodárenia 9 286 €
MONBERG plus, s. r. o. (IČO 56933223) mala v roku 2025 tržby 65 936 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MONBERG plus
Podľa Registra právnických osôb koná za MONBERG plus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník MONBERG plus
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Oliver Brilla100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Oliver Brillaod 26. 4. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MONBERG plus
Za rok 2025 má MONBERG plus v závierke tržby 65 936 €, a výsledok hospodárenia +9 286 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 032 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok MONBERG plus (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 936 € | 9 286 € | 23 565 € | 14 286 € | 9 279 € | 11 210 € | +14,1 % |
Riziko: zaplatí MONBERG plus?
Peniaze od štátu: MONBERG plus
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MONBERG plus
Dátum vzniku MONBERG plus je 26. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87604/L
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122505748 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 65 936 € · majetok 23 565 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MONBERG plus
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
MONBERG plus v odvetví administratívne a kancelárske služby
MONBERG plus je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), MONBERG plus má 65 936 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 783 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MONBERG plus 89. z 303.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| MONBERG plus | 65 936 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MONBERG plus | 65 936 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 34 289 € |
| medián kraja | 41 461 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TalentSync s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 772 € (2025)
- C a C group s.r.o.Nitra · tržby 157 767 € (2025)
- LU-TO SK, s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 157 732 € (2025)
- ChocoPoint, s.r.o.Prešov · tržby 157 707 € (2025)
- Menark, s.r.o.Lipovec · tržby 157 691 € (2021)
- G.T s.r.o.Sládkovičovo · tržby 157 650 € (2025)
- JANMA s.r.o.Badín · tržby 157 639 € (2025)
- OK Oftal s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 554 € (2025)
- SIRCO 2, s. r. o.Svidník · tržby 157 541 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MONBERG plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MONBERG plus: Vrútky
MONBERG plus sídli na adrese 1. Československej brigády 3243/25, 038 61 Vrútky, okres Martin. V obci Vrútky je 1 240 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Vrútky: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
MONBERG plus: IČO, sídlo a základné údaje
MONBERG plus, s. r. o. (IČO 56933223) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vrútky, okres Martin. Dátum vzniku je 26. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Oliver Brilla. Za rok 2025 sú v závierke tržby 65 936 € a výsledok hospodárenia +9 286 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 4. 2025 |
| Obec | Vrútky |
| Okres | Okres Martin |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 032 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) MONBERG plus, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 65 936 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy MONBERG plus
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MONBERG plus
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MONBERG plus
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Vrútkytypický nepokrytý dopyt 755 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Stravovacie karty pre zamestnancovMestská časť Bratislava - Petržalkalehota 16. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vrútky
ŽOS Vrútky a.s.ŽOS TRADING s.r.o.ALUPRINT, s.r.o.ATTACK, s.r.o.Marting s.r.o.Všetky firmy v obci Vrútky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Martin
BioMedica EE, s. r. o.UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.MONACO ST, s.r.o.Syntera s.r.o.San Martin, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.