Suzys s. r. o.
Trnava · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
97 356 €tržby 2025+63 655 €zisk 2025aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 97 356 €, výsledok hospodárenia 63 655 €
Suzys s. r. o. (IČO 56929269) mala v roku 2025 tržby 97 356 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Suzys
Podľa Registra právnických osôb konajú za Suzys 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Suzys
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Michal Ďurica50,0 %
- Zuzana Krížová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Ďuricaod 29. 4. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| Zuzana Krížováod 29. 4. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Suzys
Za rok 2025 má Suzys v závierke tržby 97 356 €, a výsledok hospodárenia +63 655 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 7 461 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Suzys (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 356 € | 63 655 € | 76 539 € | 68 655 € | 7 884 € | 80 712 € | +65,4 % |
Riziko: zaplatí Suzys?
Peniaze od štátu: Suzys
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Suzys
Dátum vzniku Suzys je 29. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59485/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122509268
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 97 356 € · majetok 76 539 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Suzys
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Výroba cukrárskych výrobkov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Suzys v odvetví film, video a hudba
Suzys je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), Suzys má 97 356 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 104 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Suzys 10. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 715 €, polovica do 39 704 €, tri štvrtiny do 76 630 €; 10 % firiem má viac než 239 812 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 514 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 715 € |
| medián | 39 704 € |
| horný kvartil | 76 630 € |
| 10 % firiem má viac než | 239 812 € |
| Suzys | 97 356 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Suzys | 97 356 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 48 073 € |
| medián kraja | 32 666 € |
| medián Slovenska | 39 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ATW Monitoring, s.r.o.Častá · tržby 236 631 € (2025)
- Brachna s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 233 823 € (2025)
- ResNexus Europe, s. r. o.Hrašovík · tržby 230 240 € (2025)
- partizanfilm s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 226 045 € (2025)
- Milpe s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 226 042 € (2020)
- RADIO VIVA MEDIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 225 829 € (2025)
- Logitop s. r. o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 224 045 € (2024)
- DOMORAK s. r. o.Cífer · tržby 218 603 € (2025)
- Media Free, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 216 570 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Suzys, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Suzys: Trnava
Suzys sídli na adrese Ulica Tehelná 7296/9A, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Suzys: IČO, sídlo a základné údaje
Suzys s. r. o. (IČO 56929269) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 29. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Michal Ďurica a Zuzana Krížová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 97 356 € a výsledok hospodárenia +63 655 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 4. 2025 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 7 461 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) Suzys s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 97 356 €, typická firma odvetvia 39 704 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Suzys
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Suzys
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Suzys
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas1 226 zmlúv za 3 roky · 18 947 398 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska493 zmlúv za 3 roky · 7 984 329 € · naposledy 28. 6. 2024Audiovizuálny fond242 zmlúv za 3 roky · 20 795 839 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 392 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AIRNET s.r.o.Zybra s. r. o.Kavelo s. r. o.Velano s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Trnava
Cukru production, s.r.o.REGIA CIVITAS PRODUCTIONS s.r.o.Fashion Sound s.r.o.Frá Íslandi, s. r. o.DOMORAK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.