Davvero Lab, s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Ostatné vzdelávanie i. n.
92 019 €tržby 2025+81 372 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 92 019 €, výsledok hospodárenia 81 372 €
Davvero Lab, s. r. o. (IČO 56928467) mala v roku 2025 tržby 92 019 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Davvero Lab
Podľa Registra právnických osôb koná za Davvero Lab 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník Davvero Lab
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Veronika Pevná Decker100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Veronika Pevná Deckerod 26. 4. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Davvero Lab
Za rok 2025 má Davvero Lab v závierke tržby 92 019 €, a výsledok hospodárenia +81 372 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 9 041 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Davvero Lab (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92 019 € | 81 372 € | 95 414 € | 86 372 € | 9 042 € | 90 577 € | +88,4 % |
Riziko: zaplatí Davvero Lab?
Peniaze od štátu: Davvero Lab
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Davvero Lab
Dátum vzniku Davvero Lab je 26. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/187588/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122506683 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 92 019 € · majetok 95 414 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Davvero Lab
- Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk
- Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Počítačové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Vydavateľská činnosť
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Davvero Lab v odvetví vzdelávanie
Davvero Lab je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), Davvero Lab má 92 019 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 675 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Davvero Lab 65. z 217.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 741 €; 10 % firiem má viac než 259 900 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 079 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 741 € |
| 10 % firiem má viac než | 259 900 € |
| Davvero Lab | 92 019 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Davvero Lab | 92 019 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 40 330 € |
| medián kraja | 40 383 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sapphires, s. r. o.Nové Zámky · tržby 208 699 € (2014)
- Základná škola, Karpatská 8063/11, ŽilinaŽilina · tržby 208 402 € (2013)
- nordwich s.r.o.Trnava · tržby 208 379 € (2025)
- MB agro s. r. o.Plavé Vozokany · tržby 208 249 € (2025)
- Stredná odborná škola lesnícka, Akademická 16, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica · tržby 208 192 € (2013)
- Jarbar s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 208 083 € (2025)
- MediConty s.r.o.Látky · tržby 207 874 € (2025)
- Škola v prírode Detský raj, Tatranská Lesná 7, Vysoké TatryVysoké Tatry · tržby 207 866 € (2013)
- Flexskill s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 207 795 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Davvero Lab, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Davvero Lab: Bratislava - Karlova Ves
Davvero Lab sídli na adrese Mokrohájska cesta 3665/10, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 24 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Davvero Lab: IČO, sídlo a základné údaje
Davvero Lab, s. r. o. (IČO 56928467) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 26. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Veronika Pevná Decker. Za rok 2025 sú v závierke tržby 92 019 € a výsledok hospodárenia +81 372 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 4. 2025 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 9 041 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Davvero Lab, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 92 019 €, typická firma odvetvia 39 930 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Davvero Lab
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Davvero Lab
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Davvero Lab
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Supreme Communication, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava IV
Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.KEZO, s. r. o.Prestex s.r.o.Ivemedica s. r. o.GISS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.