VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

vladogerda s. r. o.

Košice - Sídlisko KVP · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

37 820 €tržby 2025+12 978 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 820 €tržby 2025
+12 978 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 37 820 €, výsledok hospodárenia 12 978 €

vladogerda s. r. o. (IČO 56926481) mala v roku 2025 tržby 37 820 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ vladogerda

Podľa Registra právnických osôb koná za vladogerda 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník vladogerda

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch vladogerda
Podiely spoločníkov na vkladoch vladogerda Vladimír Gerda 100,0 %. Spolu 5 000 €. Vladimír Gerda: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Vladimír Gerda100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Vladimír Gerdaod 23. 4. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok vladogerda

Za rok 2025 má vladogerda v závierke tržby 37 820 €, a výsledok hospodárenia +12 978 €.

Tržby 202538 tis. €
Výsledok hospodárenia 202513 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 202518 tis. €
Záväzky 20251 850 €9,3 % majetku
Pridaná hodnota 202515 tis. €
Zisková marža 2025+34,3 %medián odvetvia +8,4 %
Všetky čísla zo závierok vladogerda (1 rok)
Čísla zo závierok vladogerda po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 820 €12 978 €19 828 €17 978 €1 850 €14 775 €+34,3 %

Riziko: zaplatí vladogerda?

Peniaze od štátu: vladogerda

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy vladogerda

Dátum vzniku vladogerda je 23. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62269/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 37 820 € · majetok 19 828 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122503240

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti vladogerda

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Investičné služby a investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) Zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch a investičných službách v znení neskorších predpisov, na vykonávanie ktorých sa nevyžaduje povolenie Národnej banky Slovenska podľa § 54 ods. 3 písm. d) Zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch a investičných službách v znení neskorších predpisov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

vladogerda v odvetví administratívne a kancelárske služby

vladogerda je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), vladogerda má 37 820 €, čo je 90 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 077 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je vladogerda 228. z 443.

V odvetví v okrese Košice II1 077aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb vladogerda, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Košice II ›

Sídlo vladogerda: Košice - Sídlisko KVP

vladogerda sídli na adrese Titogradská 13, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II. V obci Košice - Sídlisko KVP je 3 782 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 231. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sídlisko KVP3 782aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 231aktívnych
V tom istom odvetví1 077okres Košice II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Sídlisko KVP: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

vladogerda: IČO, sídlo a základné údaje

vladogerda s. r. o. (IČO 56926481) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II. Dátum vzniku je 23. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Vladimír Gerda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 820 € a výsledok hospodárenia +12 978 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 4. 2025
ObecKošice - Sídlisko KVP
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) vladogerda s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 820 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy vladogerda

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu vladogerda

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu vladogerda

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko KVPtypický nepokrytý dopyt 979 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CRITSURGE s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP

Mirage Distribution SK, s.r.o.Arista Capital s.r.o.abc-zoo s.r.o.HYP-MOD s.r.o. v likvidáciiPANDA - KOŠICE s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice II

IMET, a.s.Trade EU1, s.r.o.PHARMIG s.r.o.Prosight Partners s.r.o.Biggest s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk