VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OvisIT s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Počítačové programovanie

76 379 €tržby 2025+62 647 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

76 379 €tržby 2025
+62 647 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 76 379 €, výsledok hospodárenia 62 647 €

OvisIT s. r. o. (IČO 56913508) mala v roku 2025 tržby 76 379 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci OvisIT

OvisIT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Konateľ OvisIT

Podľa Registra právnických osôb koná za OvisIT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník OvisIT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch OvisIT
Podiely spoločníkov na vkladoch OvisIT Peter Baran 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Baran: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Baran100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Baranod 15. 4. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok OvisIT

Za rok 2025 má OvisIT v závierke tržby 76 379 €, a výsledok hospodárenia +62 647 €.

Tržby 202576 tis. €
Výsledok hospodárenia 202563 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202574 tis. €
Vlastné imanie 202568 tis. €
Záväzky 20256 597 €8,9 % majetku
Pridaná hodnota 202570 tis. €
Zisková marža 2025+82,0 %medián odvetvia +19,3 %
Všetky čísla zo závierok OvisIT (1 rok)
Čísla zo závierok OvisIT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202576 379 €62 647 €74 244 €67 647 €6 597 €69 919 €+82,0 %

Riziko: zaplatí OvisIT?

Peniaze od štátu: OvisIT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy OvisIT

Dátum vzniku OvisIT je 15. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/187285/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122498686
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 76 379 € · majetok 74 244 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti OvisIT

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

OvisIT v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

OvisIT je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), OvisIT má 76 379 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 992 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OvisIT 425. z 1 075.

V odvetví v okrese Bratislava V1 992aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 871Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OvisIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo OvisIT: Bratislava - Petržalka

OvisIT sídli na adrese Budatínska 3230/16A, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 427 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví1 992okres Bratislava V
Na tej istej adrese427aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

OvisIT: IČO, sídlo a základné údaje

OvisIT s. r. o. (IČO 56913508) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 15. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Peter Baran. Za rok 2025 sú v závierke tržby 76 379 € a výsledok hospodárenia +62 647 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 4. 2025
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) OvisIT s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 76 379 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy OvisIT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu OvisIT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OvisIT

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 90 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava V

PIXEL FEDERATION, s.r.o.SOFTEC, spol. s r.o.SOFTIP, a. s.Unicorn Business Systems SK s. r. o.Vigour SK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk