IFLB Group s. r. o.
Vozokany · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
49 144 €tržby 2025+17 410 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 49 144 €, výsledok hospodárenia 17 410 €
IFLB Group s. r. o. (IČO 56887086) mala v roku 2025 tržby 49 144 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IFLB Group
V roku 2025 mala IFLB Group priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 636 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ IFLB Group
Podľa Registra právnických osôb koná za IFLB Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník IFLB Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Tomáš Ružička, PhD.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tomáš Ružička, PhD.od 10. 4. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IFLB Group
Za rok 2025 má IFLB Group v závierke tržby 49 144 €, a výsledok hospodárenia +17 410 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 934 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok IFLB Group (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 144 € | 17 410 € | 37 997 € | 22 410 € | 15 587 € | 32 004 € | +35,4 % |
Riziko: zaplatí IFLB Group?
Peniaze od štátu: IFLB Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IFLB Group
Dátum vzniku IFLB Group je 10. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59333/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 49 144 € · majetok 37 997 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IFLB Group
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Záložne
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzka malých plavidiel
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie jaslí
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Pravidelná kontrola detského ihriska
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
IFLB Group v odvetví administratívne a kancelárske služby
IFLB Group je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), IFLB Group má 49 144 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IFLB Group 150. z 355.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| IFLB Group | 49 144 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IFLB Group | 49 144 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 37 110 € |
| medián kraja | 39 625 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IFLB Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IFLB Group: Vozokany
IFLB Group sídli na adrese Hlavná 15, 925 05 Vozokany, okres Galanta. V obci Vozokany je 151 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Vozokany: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
IFLB Group: IČO, sídlo a základné údaje
IFLB Group s. r. o. (IČO 56887086) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vozokany, okres Galanta. Dátum vzniku je 10. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Tomáš Ružička, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 144 € a výsledok hospodárenia +17 410 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 4. 2025 |
| Obec | Vozokany |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 934 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) IFLB Group s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 144 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy IFLB Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu IFLB Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IFLB Group
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Vozokanytypický nepokrytý dopyt 23 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TOMAX, s. r. o.Zálesie Invest s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Vozokany
K T transport s.r.o.MOBIL SERVIS spol. s r.o.LINDITEX s.r.o.KANGO, spol. s r.o.DIOFA, s.r.o.Všetky firmy v obci Vozokany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Galanta
Brudek trading s. r. o.Aga24 Online, s.r.o.RIOR s.r.o.Cosmos Co s.r.o.CellCenter s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.