SOC SK, s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
148 838 €tržby 2025−117 885 €strata 2025aktívna 1 rok3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 148 838 €, výsledok hospodárenia -117 885 €
SOC SK, s. r. o. (IČO 56884885) mala v roku 2025 tržby 148 838 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SOC SK
SOC SK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ SOC SK
Podľa Registra právnických osôb koná za SOC SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník SOC SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Žák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Žákod 25. 3. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SOC SK
Za rok 2025 má SOC SK v závierke tržby 148 838 €, a výsledok hospodárenia −117 885 €.
Všetky čísla zo závierok SOC SK (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148 838 € | −117 885 € | 3 332 056 € | −112 885 € | 3 444 941 € | −21 692 € | −79,2 % |
Riziko: zaplatí SOC SK?
SOC SK a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom SOC SK z roku 2026.
História firmy SOC SK
Dátum vzniku SOC SK je 25. 3. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/186679/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122485343
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 148 838 € · majetok 3 332 056 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť. Firma vznikla 25. 3. 2025.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SOC SK
- prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
SOC SK v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
SOC SK je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), SOC SK má 148 838 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SOC SK 310. z 1 084.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| SOC SK | 148 838 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SOC SK | 148 838 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 988 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CEA Finance I, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 364 955 € (2025)
- TISAS s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 364 126 € (2025)
- REALCORP RUSOVSKA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 363 766 € (2025)
- Atrium Invest s.r.o.Komárno · tržby 363 682 € (2025)
- ŽOS TRADE , a.s.Trnava · tržby 363 633 € (2025)
- GO-KO, s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 363 509 € (2025)
- DETEX s.r.o.Gbelce · tržby 363 413 € (2025)
- INVESTMENT CONSULTING s.r.o.Chorvátsky Grob · tržby 362 907 € (2025)
- Mestský bytový podnik, s.r.o.Krupina · tržby 362 849 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SOC SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SOC SK: Bratislava - Nové Mesto
SOC SK sídli na adrese Odborárska 50, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
SOC SK: IČO, sídlo a základné údaje
SOC SK, s. r. o. (IČO 56884885) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 25. 3. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Martin Žák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 148 838 € a výsledok hospodárenia −117 885 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 3. 2025 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) SOC SK, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 148 838 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy SOC SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SOC SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SOC SK
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava III
POLUS, a.s.STOP.SHOP. Slovakia s.r.o.Immo - Log - SK Alpha s. r. o.EURO INVEST spol. s r.o.TH Správa, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.