Andrej Jurčacko
Horné Trhovište · Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel
aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Andrej Jurčacko: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Andrej Jurčacko (IČO 56883412), sídlo Horné Trhovište, je v registri zapísaný od 21. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Andrej Jurčacko: IČO, sídlo a základné údaje
Andrej Jurčacko (IČO 56883412) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horné Trhovište, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 21. 3. 2025, podniká 1 rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti Andrej Jurčacko
V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Andrej Jurčacko smie robiť.
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Andrej Jurčacko v odvetví prenájom a lízing
Andrej Jurčacko je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov.
História Andrej Jurčacko
Dátum vzniku Andrej Jurčacko je 21. 3. 2025, teda pred 1 rokom.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 250-60450
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Horné Trhovište
Andrej Jurčacko má miesto podnikania v obci Horné Trhovište, okres Hlohovec. V obci Horné Trhovište je 74 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 411.
Horné Trhovište: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel (SK NACE 7711) |
| Vznik | 21. 3. 2025 |
| Obec | Horné Trhovište |
| Okres | Okres Hlohovec |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.