VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STROJMAT s. r. o.

Bratislava - Lamač · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

98 317 €tržby 2025+87 943 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

98 317 €tržby 2025
+87 943 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 98 317 €, výsledok hospodárenia 87 943 €

STROJMAT s. r. o. (IČO 56850301) mala v roku 2025 tržby 98 317 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci STROJMAT

V roku 2025 mala STROJMAT priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ STROJMAT

Podľa Registra právnických osôb koná za STROJMAT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník STROJMAT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok STROJMAT

Za rok 2025 má STROJMAT v závierke tržby 98 317 €, a výsledok hospodárenia +87 943 €.

Tržby 202598 tis. €
Výsledok hospodárenia 202588 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025108 tis. €
Vlastné imanie 202593 tis. €
Záväzky 202515 tis. €13,6 % majetku
Pridaná hodnota 202598 tis. €
Zisková marža 2025+89,4 %medián odvetvia +4,0 %
Všetky čísla zo závierok STROJMAT (1 rok)
Čísla zo závierok STROJMAT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202598 317 €87 943 €107 515 €92 943 €14 572 €97 742 €+89,4 %

Riziko: zaplatí STROJMAT?

Peniaze od štátu: STROJMAT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy STROJMAT

Dátum vzniku STROJMAT je 19. 3. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/186467/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122473947
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 98 317 € · majetok 107 515 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STROJMAT

  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

STROJMAT v odvetví výroba strojov a zariadení

STROJMAT je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 652 € (1 316 závierok), STROJMAT má 98 317 €, čo je 66 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 41 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STROJMAT 13. z 27.

V odvetví v okrese Bratislava IV41aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 316Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia149 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STROJMAT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava IV ›

Sídlo STROJMAT: Bratislava - Lamač

STROJMAT sídli na adrese Bakošova 4714/3, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Lamač je 1 851 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Lamač1 851aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 221aktívnych
V tom istom odvetví41okres Bratislava IV
Na tej istej adrese14aktívnych subjektov

Bratislava - Lamač: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

STROJMAT: IČO, sídlo a základné údaje

STROJMAT s. r. o. (IČO 56850301) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Lamač, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 19. 3. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Jaroslav Matuský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 98 317 € a výsledok hospodárenia +87 943 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 3. 2025
ObecBratislava - Lamač
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) STROJMAT s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 98 317 €, typická firma odvetvia 148 652 € (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy STROJMAT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu STROJMAT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STROJMAT

  • Tendre73súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 108 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
  • Výhry konkurentov346firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Lamačtypický nepokrytý dopyt 507 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ISTROMETAL DM, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač

OBI Slovakia s.r.o.Siemens Mobility, s. r. o.Todos s.r.o.Cromwell a. s.iStyle s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Bratislava IV

IMESO SK, s.r.o.Lutz Precision, s.r.o.ZÜRNER technologies s. r. o.TEPEDE MEE Holding s.r.o.Servis stavebných strojov s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk