ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ivan Kovalenko

Bratislava - Rusovce · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Ivan Kovalenko: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Ivan Kovalenko (IČO 56830742), sídlo Bratislava - mestská časť Rusovce, je v registri zapísaný od 24. 2. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Ivan Kovalenko: IČO, sídlo a základné údaje

Ivan Kovalenko (IČO 56830742) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Rusovce, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 24. 2. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Ivan Kovalenko

V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Ivan Kovalenko smie robiť.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ivan Kovalenko v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Ivan Kovalenko je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 306 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava V2 306aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

História Ivan Kovalenko

Dátum vzniku Ivan Kovalenko je 24. 2. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-352107

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Bratislava - Rusovce

Ivan Kovalenko má miesto podnikania v obci Bratislava - Rusovce, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Rusovce je 1 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 189.

Subjektov v obci Bratislava - Rusovce1 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 189aktívnych
V tom istom odvetví2 306okres Bratislava V

Bratislava - Rusovce: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Údaje z registra
Obchodné menoIvan Kovalenko
Sídlo851 10 Bratislava - mestská časť RusovcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Bratislava, číslo 110-352107Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Vznik24. 2. 2025
ObecBratislava - Rusovce
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk