VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MAGZON s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

6 456 €tržby 2025−5 701 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 456 €tržby 2025
−5 701 €strata 2025
  1. 25 : tržby 6 456 €, výsledok hospodárenia -5 701 €

MAGZON s. r. o. (IČO 56825251) mala v roku 2025 tržby 6 456 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ MAGZON

Podľa Registra právnických osôb koná za MAGZON 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník MAGZON

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok MAGZON

Za rok 2025 má MAGZON v závierke tržby 6 456 €, a výsledok hospodárenia −5 701 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20256 456 €
Výsledok hospodárenia 2025−5 701 €strata
Majetok (aktíva) 202572 tis. €
Vlastné imanie 2025299 €
Záväzky 202572 tis. €99,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−3 433 €
Zisková marža 2025−88,3 %medián odvetvia +4,0 %
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok MAGZON (1 rok)
Čísla zo závierok MAGZON po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 456 €−5 701 €72 361 €299 €72 062 €−3 433 €−88,3 %

Riziko: zaplatí MAGZON?

Peniaze od štátu: MAGZON

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MAGZON

Dátum vzniku MAGZON je 7. 3. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/186109/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122464212
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 6 456 € · majetok 72 361 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MAGZON

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Verejné obstarávanie
  • Finančný lízing
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

MAGZON v odvetví výroba strojov a zariadení

MAGZON je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 652 € (1 316 závierok), MAGZON má 6 456 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 103 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAGZON 62. z 69.

V odvetví v okrese Bratislava II103aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 316Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia149 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAGZON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo MAGZON: Bratislava - Ružinov

MAGZON sídli na adrese Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 1 276 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví103okres Bratislava II
Na tej istej adrese1 276aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

MAGZON: IČO, sídlo a základné údaje

MAGZON s. r. o. (IČO 56825251) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 3. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Janka Babjaková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 456 € a výsledok hospodárenia −5 701 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 3. 2025
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) MAGZON s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 456 €, typická firma odvetvia 148 652 € (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy MAGZON

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MAGZON

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MAGZON

  • Tendre68súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 137 tis. €
  • Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
  • Výhry konkurentov347firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Bratislava II

Biznis MF s.r.o.REGIOBAU s. r. o.mateos s. r. o.OKNO.CENTER s.r.o.INWELT, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk